tgerika74

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Drop of Nature Tusfürdő Körömvirággal

Drop of Nature Tusfürdő Körömvirággal
2020. április 22.

Furcsa és ambivalens élményeim vannak a tusfürdővel kapcsolatban. Kiárusításon vettem, féláron, a gyereknek épp kijött egy kis ekcémája, gondoltam, a körömvirágos jó lesz. Imádtuk az illatát, még a kissé híg, zselés állaga sem vette el a kedvünket tőle, viszketést nem okozott, gondoltam, megnézem, van-e még belőle. Volt, vettem is hármat, aztán mikor kifogyott az első, és bontottam a másodikat, akkor ért a kellemetlen meglepetés: a varázslatos illat eltűnt, szinte egy teljesen illatmentes tusfürdőt kaptam, amit sehogy sem tudok megmagyarázni. Még nagyobb volt a csalódásom, mikor a másik kettőt is megszagoltam, illat sehol. Pedig gyakorlatilag az illata kedvéért vettem meg. Megnéztem az összetevő listát, teljesen ugyanaz. Még az is eszembe jutott, hogy elkaptam a koronavírust, és elment a szaglásom, de a gyerek sem érez semmilyen illatot. Talán azért került kiárusításra, mert beszüntették a gyártását, a benne használt illatanyag hiánya miatt? Nagy csalódás.

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. november 12.
(!)

Tesztelésre kaptam. Jól habzik, kicsit túl sűrű, zselés állaga van. Nem viszketek tőle, de extrém hidratálást nem tapasztaltam. Az illata nem tetszik, nehéz, kőolajos beütése van. A csomagolás kissé kényelmetlen, a kemény, hengeres flakonból nehezen nyomható ki a tusfürdő. Az árát is túl magasnak találom.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2018. december 4.
(!)

Csodát nem tesz, de jól ápol. Nem szeretem a mentolosságát, olyan, mintha gyógyszertári cinkes rázókeverékkel kentem volna be a számat, nagyon hideg, nekem kellemetlen érzés. Azonkívül fehér réteget is képez, a fiam kiakadt rajta, amikor a kirepedt szájára kente. :-) A herpeszre gyakorolt hatásáról nem tudok mit mondani, a számon még sosem volt herpesz. A tubusa sem biztos, hogy elég higiénikus. Azért négy pontot megér.