TheEvii00

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Drunk Elephant C-Firma Day Serum

Drunk Elephant C-Firma Day Serum
2019. augusztus 14.

Ez a szérum egy csoda! Annyira gyönyörűvé varázsolta az én pattanásos, heges arcbőrömet 3 hét alatt, hogy csak pislogok. Gyönyörűen halványítja a hegeket és ilyen, hogy az én arcomon ne legyen egy pattanás se? Soha nem volt még serdülőkorom óta... Annyira sajnálom, hogy ennyire drága, valószínűleg soha nem fogom tudni megengedni magamnak, hogy megvegyem a nagy kiszerelést, de havonta egyszer a kicsiből bevásárolok, mert ilyet még soha nem tett semmi se az arcommal.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. augusztus 13.

Baromi erős alapozó, ami ugyanúgy tart a nap végén, mikor reggel felkented. Nagyon tetszett, főleg, hogy szépen elfedte a pattanás utáni hegeimet, viszont... annyira kiömlöttem tőle, hogy biztos vagyok abban, hogy emiatt volt, mert mióta nem használom, egy pattanás sincs rajtam. Nagyon sajnálom, mert azt gondoltam megtaláltam életem alapozóját.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2018. december 7.

Szóval, nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni egy hajmosás után, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne írjak ide. A hajam egyszerűen csodálatos lett. Puha, fényes, selymes, csak ámulok, mert én ezt nem vártam. Régóta szeretnék már szilárd sampont kipróbálni, sokat is nézelődtem, de egyértelmű volt, hogy a Lush lesz a befutó. Sok-sok vélemény olvasgatás után pedig a Jason and the Argan Oil-ra esett a választásom. Fogalmam sincs, hogy a későbbiekben hogy fog rá reagálni a hajam (biztosan írok majd egy update-et) de ilyen csoda a hajammal még soha nem történt. Nem is 5 csillag, hanem 100!