TheNancy07

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Inecto Naturals Coconut Body Lotion

Inecto Naturals Coconut Body Lotion
2021. január 25.

Számomra nagyon jól hidratálja a lábszáramat. Estére szoktam bekenni, másnapra el se hittem, hogy mennyire puha lett a lábam tőle. Az illata nekem egy az egyben dió, sajnálom, hogy nem érezni rajta a kókuszt. Nem hagy ragacsos érzetet a használata után, és így télen az arcomra is simán felkenem, nem zsírosítja a bőröm. Újravenném!

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz
2021. január 3.

UPDATE: Óóó igen, visszatértem hozzá! :3 Ez a sampon még mindig a best nálam! Finom illatos, puha, lágy esésű és fényes lesz tőle a hajam! Szerelem!

Ezt a sampont 1 éven át használtam, csak jót tudok mondani róla. Nagyon gazdaságos, praktikus a pumpás flakonja, az olajos pakolásokat 2 mosásra eltüntette mindig, finom illatú és lágy esésű hajam lett tőle. Ez alapból bió termék, szerintem akinek nem minden hajformázó dolga (sampon, balzsam, hajkrém stb...) bió annak nem biztos, hogy megéri ilyenre beruházni, mert a várt hatás nagy eséllyel elmarad.

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém
2021. január 3.

Kerestem a kommentek közt, hogy van-e hasonló véleményű, mint én, mert akármilyen alaposan mosom a fogam, sehogy se jó ez a fogkrém. Valami.. nem is tudom körbe írni jobban, de lepedékes érzést hagy a fogaim belső részén, és nem értem, hogy ez mégis mitől lehet, hiszen nagyon odafigyelek a fogaim ápolására. Nem nagyon tetszik ez a puha fogkrém érzés se, de ez a tisztítás képessége ez teljesen kiborít... Nem veszem újra, és a maradéktól is megszabadulok.. Nem mellesleg drága is. Lehet még több rosszat írni szegény fogkrémről? :(