theo

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 19.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer

Too Faced Born This Way Super Coverage Multi-Use Sculpting Concealer
2019. február 2.

Macerás volt eldolgozni, legjobban talán szivaccsal lehetett de még úgy is sokkal több ideig dolgoztam, mint kellene szerintem. Nincs jó fedése és ha megpróbálom több rétegben felvinni, akkor az valami szörnyű. Valamint ez sosem szárad meg, egész nap ragacsos volt. Beleül a ráncokba, még akkor is ha púderrel fixálom. Ennyi pénzért sokkal jobbat vártam.

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. december 7.

Őszintén még távolról sem hasonlít a shape tape-hez! Nem jó a fedése, ha sokat raksz nagyon cakey lesz, amint felviszem beleül a ráncokba, hiába próbálom rögzíteni valamivel. Hosszú napok végén ezzel a szemem alatt +10 évvel öregebbnek nézek ki, valami borzalmas. :/
Szerintem ez olyan embereknek lehet jó, akiknek nincsenek ráncaik, meg szem alatti karikáik...

Glossier Perfecting Skin Tint

Glossier Perfecting Skin Tint
2018. augusztus 4.

Ennyi pénzért kapsz egy ragacsos valamit, ami még színezett hidratálónak se mondható. Ez a márka tényleg azoknak való, akiknek nincs semmi gond a bőrükkel és szeretik hasztalan dolgokra költeni a pénzüket... Nem ad semmiféle fedést és az az olajos-ragacsos érzés nem múlik el SOHA, ha púderezem, akkor még furább maszkos érzetet nyújt, amikor kézzel próbálom felvinni, akkor úgy érzem, hogy még +2 órán át tudnám masszírozni vele az arcom és akkor is ugyan olyan síkos lenne. Nem vártam tőle sokat de még annál is kevesebbet nyújtott.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ