Theodora

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. május 28.

Heti kétszer használom, mert mellette BHA-t is alkalmazok és nem szeretném túlhámlasztani a bőrömet. Szóval nekem elég vastag bőr lehet az arcomon, mert semmi nem hat általában, még a BHA sem nagyon. Ez egy koncentráltabb sav és ez az szerintem, ami beindította nálam a skin purginget és bár sok ragyával, de sima és egységes bőrrel ébredek minden alkalmazás után.
A skin purging után még írok véleményt, nagyban benne vagyok éppen, de használom a karomon, hátamon, mellkasomon is. Olyan szép és puha lett a bőröm, még a partnerem is megjegyezte (magától).
Barátnőimnek is ajánlottam, és kettő visszajelzett, hogy nekik egy hét után látványosan javultak a napfoltjaik és tisztább is lett az arcuk.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. május 26.

Eljött a review ideje, már vagy egy hónapja használom reggel-este. Igazából semmi extra, egy sima hidratálókrém. Fontos szempont volt, hogy illatanyagmentes legyen. Szépen hidratál, nem okoz bőrproblémákat, jó árban van.
Kicsit nehezen szívódik be talán, de ezt nem rovom fel neki. Én maradok ennél egyelőre, nem találtam még jobbat.

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Macarons Liquid Lipstick
2020. május 26.

Nem rossz ez a rúzs, csak meg kell tanulni használni. Sajnos ez nem működik úgy annyira, hogy felkenem és kész, mert úgy valóban egy elviselhetetlen vakolat lesz az egész. Ellenben, ha csak igazán vékony rétegben alkalmazzuk, meglepően szép eredményt kapunk. Én úgy csinálom, hogy teszek picit az ajkamra és beleütögetem finoman és eloszlatom az ujjammal. Nem nyúlok még egy adag termékért, hanem a maradékot oszlatom ez ajkamon, ha ez kész van, vékonyan a kontúrokat is megrajzolom az ecset hegyével. Gyorsan megszárad, nem mozdul el, lehet vele enni-inni.
Nekem a Rose of Dose árnyalat van meg, az én módszeremmel alkalmazva szebb is a színe, mint csak úgy felkenve.
Azért vonok le két csillagot, mert szerintem workaround nélkül kellene jól működnie.