Theodora

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. július 12.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Nagyon hosszú pillákat csinál, ez a legnagyobb előnye. Lehet építeni is. Nem tudom, hogy a közel 40 fokos melegtől, vagy amúgy is, de kenődik. Ki kell próbálni normál időjárási viszonyok közt is.
Rohadt nehéz leszedni, és ezt utálom. Mintha valami vízálló lenne, pedig nem az. Van itthon 3 is, de fogom használni, mert baromi szép pillákat csinál. De remélem, a kenődés megszűnik.

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF30

Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF30
2021. július 12.

Tényleg vízálló, ugyanis a körmömmel kell lekaparnom az arcomról, hiába a duplatisztítás. :D Csípi a szemem, parfüm van benne, nehezen jön le, de ez még semmi! Olyan olajos hatása van. Bármennyit várok felkenés után, mindig marad egy filmréteg, ami csúszik az arcomon és csillog. Sminkelni jól lehet rá.
Ennél van jobb LRP, újra nem veszem.

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Valóban érezni, hogy egy profi termékről van szó.
Először is, nagyon kevés elég belőle, mert jól habzik. Ilyen krémes állaga van, könnyen eloszlik. Jól tisztít, de nem szárítja ki a fejbőrt vagy a hajat. Utána érezhetően jobb állaga van a hajnak, szebb az esése, egészségesebbnek néz ki.
Festés után pár héttel ugyanúgy tartja a színét a hajam, szinte semmit nem kopott, eddig ilyen nem volt.
Szerintem ezt újraveszem.
Plusz pont, hogy nincs benne parfüm.