theodora19

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Catrice Boost Up Volume Szempillaspirál

Catrice Boost Up Volume Szempillaspirál
2023. június 30.

Egy hónapig használtam, utána visszaváltottam a Maybelline Sky high-ra, mert meguntam, hogy a nap közepére elkezd leperegni - főleg ha megizzadtam nap közben. Tényleg szép dúsító hatása van, talán a benne lévő ápoló anyagok is hasznosak, de nekem kényelmetlen volt már a használata. Talán ősszel - a hűvösebb időben visszatérek hozzá, mert nincs szívem kidobni (május elején vettem).

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2021. július 1.

Évek óta ez a kedvenc kézkrémem, imádom az illatát és nagyon örültem amikor tusfürdő formában is megjelent. Tavasszal rengeteget használtam a kézfertőtlenítő szárító hatása miatt, de mintha fel is erősítette volna, már a tenyerem is hámlott - mostanában visszavettem belőle, de a normális kézhidratáláshoz tökéletes, viszonylag gyorsan beszívódik.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2021. július 1.

A régi verzió (YVES ROCHER JARDINS DU MONDE BRAZÍLIAI KÁVÉ TUSFÜRDŐ) a kedvencem volt, de ennek az újnak az első néhány használatkor volt valami fura illata az átható kávés mellett. Nem rossz, mert az kávéillat tényleg intenzív - a bőrön másnap kicsit érezhető csak, azt nem vettem észre, hogy szárítana.