thepinkdoor

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 20.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 25 vétel
Megnézem

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs
2019. február 17.

A kedvenc rúzsaim mind Catrice cream és matt kollekcióból vannak, így nagyon megörültem, mikor megláttam az rúzsokat. Meg is vettem a 020 és 030 árnyalatokat! Krémes, nem marad fent túl sokáig, de kellemes viselni.
VISZONT a csomagolása sajnos más mint a többi rúzsnak. (ezért is kell levonjak csillagot) Sokkal vékonyabb, könnyebb, olcsóbb műanyag, más a záródása... És sajnos nem csak ennek hanem a kollekció más darabjainak is. Kijött néhány mini paletta, 2 nagyobb nagyobb paletta, amik nagyon hasonlóak a csomagolás minősége szempontjából. Remélem ez csak egy időszakos dolog, mert a Catrice csomagolás design-ját kedveltem eddig leginkább a drogériás márkák közül, az új kollekció viszont gagyibb, mint a korábbi termékek.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. június 27.

Kedvenc szemöldök ceruza, de nekem sajnos (vagy nem sajnos?) nem fér bele, hogy hetente újra vegyem. Nevetségesen kevés 1000 Ft-ért!

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték

Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték
2017. december 4.

Sokszor levettem a polcról, visszatettem őket. Swatcholtam és gyönyörködtem aztán mégis visszatettem. Végül úgy döntöttem megveszem a három legvilágosabb árnyalatot. Nos, ma este felavattam az arany és fehér árnyalatot. Vacsizni és színházba mentünk a barátommal, de ha ez első randi lett volna, most nagyon mérges lennék! Már a felvitellel is voltak problémák, Maybelline colour tattoo volt alatta, végül egy nagyon apró Real Techniques ecsettel próbáltam eldolgozni. 2 óra után a belső szemzugból teljesen eltűnt a fehér, 2 és fél óra után pedig az arany beült a szemráncaimba és elkezdett halványodni. Az este végére olyan volt, mintha metál fényű bőrbetegség lenne a szemhéjamon...

Akinek bejött ez a termék hogy használta? mit tett alá vagy felé? Van ennek valami technikája??? Nagyon jó lenne ha sikerülne rájönni a trükkre, mert nem szeretnék 4000 Ft-ot csakúgy kidobni.
nagyon nem vagyok boldog :(

1 MÁRKA