thepinkpanther

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Narüko Intenzív Hidratáló és Regeneráló Fátyolmaszk Csiga Esszenciával

Narüko Intenzív Hidratáló és Regeneráló Fátyolmaszk Csiga Esszenciával
2020. január 17.

Zseniális az eredménye! Hidratált, kisimult bőr, mintha a kozmetikustól léptem volna ki. Meg kell barátkozni a fátyolmaszk kivitelezésével (horrorba illő jelenet mikor felteszed és meglátod magad a tükörben :P), de egy 20 perces relaxálás ezzel az arcodon megteszi a hatását. Sok gélt tartalmaz, amit én igyekeztem a maszk levétele után még bemasszírozni az arcomba, illetve megpróbáltam eloszlatni a tasak tartalmát a nyakamon is. Sokféle Narüko fátyolmaszkot használok, de szerintem ez az egyik legjobb.

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál
2020. január 17.

Emlékeim szerint régen (kb. 10 éve) ez egy nagyon jó minőségű spirál volt, de most nem találom annak. :( Pozitívumok: hosszabbít, dúsít és van benne festék rendesen. Negatívumok: ragad, helyenként csomósodik, nehezen lemosható és enyhén irritálja is a szemem. Nem értem a kommentekben, hogy x hét után lett jobb valakinek a festék állaga, szerintem ilyen egyszerűen nincs. Millió meg egy spirált kipróbáltam már, mióta megszűnt a kedvenc Bourjois szempillaspirálom (Bourjois Dark Kohl), azóta egyszerűen nem találom az "igazit". 1.000-12.000 Ft-ig bármit próbáltam, mind a kukában végezte. Már most is keresem a következőt, mert ez sem vált be.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2019. december 11.

Egyre nagyobb lelkesedéssel vásárolok Alverde termékeket, így volt ez ezzel a kézkrémmel is. Remekül bevált, mivel kis mennyiségben is remekül hidratál és nem ragad tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom!