Theresia

Regisztráció dátuma: 2012. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. szeptember 22.

Röviden és tömören: a legjobb, amit eddig használtam.
A zsíros, pattanásokra hajlamos bőrömön eddig ez segített a legtöbbet, ha előjön egy-egy patti, nem marad utána pigmentfolt, a zsírosodást is csökkentette, egységesebb a bőröm. Eddig a niacinamide + zink Ordinary szérumot használtam, azt is szerettem, de ez jobb, szebb az összképe a bőrömnek. Reggelente használom, nem ragad, rögtön kenhetem utána a fényvédőt. Minden forintot megér.

Trend It Up Expert Blotting Powder

Trend It Up Expert Blotting Powder
2018. április 16.

2018. február 15.:
Szépen mattít, nincs poros hatása, nem fényesedik át napközben sem az arcom. Nagyon tetszik a csomagolása, elég masszív, nem úgy, mint az előző púdereimnek (Essence, Catrice), amik nálam mindig széttörtek. Jó, hogy van benne tükör is, a puffnit én mondjuk nem használom belőle, hanem ecsettel viszem fel.
Árban is teljesen korrekt, arra leszek kíváncsi, hogy mennyi ideig lesz elég. Kb. egy hónapja vettem, napi szinten használom (én a teljes arcomon átszaladok vele), és tegnap reggel láttam meg egy kb. 1 mm-es helyen a csomagolás alját. Nem azt mondom, van még benne bőven, de kíváncsi leszek, hogy meddig tart ki. A korábbi púdereimet is így használtam, és szerintem tovább bírták. Egyelőre 4 csillag, ha nagyon gyorsan elfogyna a maradék része, akkor marad a 4, ha még kitart egy ideig, megkapja az 5-öt.

2018. április 16.:
Egy hónappal ezelőtt utaztam vele, vonattal mentünk, nem dobáltam a táskát vagy ilyesmi, és összetörött maga a termék, pedig még volt benne (bár nyilván látszott a csomagolás alja, ahogy fent is írtam). Nem vettem újra, nem is fogom, marad a 4*.

Trend It Up N°1 Szempillaspirál

Trend It Up N°1 Szempillaspirál
2018. április 16.

Barna színben volt meg nekem, amíg el nem kevertem valahová. Szerencsére már amúgy is a vége felé jártam, meg nem is drága, szóval nagy veszteség azért nem ért. :)
Eléggé egy közepes spirál, hiába volt barna, az én pilláimon feketének tűnt (igaz, sötétek a szempilláim), és néha hajlamos volt összetapasztani őket, ami nem túl szép, és utána elmegy vele az idő reggel, hogy megpróbáljam kijavítani. Viszont nem potyogott, és könnyű volt lemosni este. A kefe tényleg kicsit nagy, bár engem nem zavart, és hagyományos kefe a szőröket illetően, amit én jobban is szeretek, mint a szilikonosokat.
Mély nyomokat nem hagyott bennem (se negatív, se pozitív értelemben), ezért 3*.

17 ÖSSZETEVŐ

Octoxynol-10 eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen