thesmell

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Lip Ammunition

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Lip Ammunition
2017. november 3.

Nekem a Birthday Suit árnyalat van meg. Nem vagyok annyira megbarátkozva, online képeken és élőben is maga a rúzs rózsaszín-barnás nudenak néz ki, de amint felviszem sokkal inkább barackos színe lesz. A szám természetes színe nem erős, nem hiszem, hogy az befolyásolná a színt.
A Lip Ammunion-oknak hivatalosan szatén finish-űnek kellene lenniük, ez inkább a mattra hajaz, mindenközben pedig nagyon kemény állaga van a rúzsnak. Maradok Jeffree folyékony rúzsainál, azok nagyon jól beváltak nekem.

Too Faced Melted Matte Liquified Matte Long Wear Lipstick

Too Faced Melted Matte Liquified Matte Long Wear Lipstick
2017. február 14.

Azt hittem már megtaláltam a kedvenc folyékony rúzs formulámat (Jeffree Star), de aztán egy Sephorában tett látogatás után akadt egy vetélytársa, ami ez lenne. A 'Sell Out' árnyalatot választottam, amire tényleg azt tudom mondani, hogy nincs ehhez hasonló színű rúzsom a kollekciómban (ami nagyon ritka). Gyönyörű rózsaszínes-nudeos-barackos-de mégis kicsit barnás színe van, tényleg annyira egyedi, hogy nem tudom leírni. Ahogy megvettem másnap természetesen fel is raktam olyan reggel 10 körül. Egész nap várost néztem -10 fokban, ettem-ittam és amikor este 10-kor tükörbe néztem nem hittem a szememnek. Minimálisan sem kopott le a számról, ugyanúgy nézett ki mint a reggel, pedig szájceruzát sem használtam felvitel előtt. Rengeteg high end liquid lipsticket kipróbáltam már, de erre tényleg azt tudom mondani, hogy egy kicsit sem szárította a számat és nem is éreztem, hogy rajta lenne. Alig várom, hogy újabb árnyalatokat szerezhessek be, mert ez a rúzs maga a nagybetűs CSODA.

MAC Fluidline Brow Gelcreme

MAC Fluidline Brow Gelcreme
2017. február 11.

Miután a Chi Chi Brow Pomade-em annyira kiszáradt, hogy használhatatlanná vált, az ABH és e között vaciláltam, hogy melyiket vegyem meg. Mivel ezt itthon könnyebb beszerezni és talán egy kicsit olcsóbb is, ezért erre esett a választásom, amit egyáltalán nem bántam meg! Nagyon krémes, könnyű vele dolgozni, egész napon át bírja a gyűrődést. Az eladó a boltban figyelmeztetett, hogy fejjel lefelé tároljam, mert úgy nem fog kiszáradni. Igaza volt, 3 hónapja használom napi szinten és eddig semmi változást nem észleltem. Mivel sötét barna hajam van, ezért a Deep Dark Brunette árnyalatra esett a választásom. Újravásárlós darab!

1 MÁRKA