Thirteen

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2018. november 1.

Én is úgy jártam, ahogy sokan mások, otthoni hajfestés megszivatott, barna festékből fekete haj lett, vasárnap csináltam és ma csütörtök van. Szerencsére volt itthon egy doboz aszkorbinsav mert kenyérsütéshez kellett belőle mindig egy mokkáskanálnyi. 3 evőkanál port kevertem össze rossmannos babasamponnal, és eloszlattam a hajamon. Elég folyós keverék lett, így valószínű nem mindenhova jutott egyenletesen de ez az eredményt nem befolyásolta, nem lett foltos. Zuhanysapka a hajra, rá rendes sapka és kb. 1 órát volt fent. Az eredmény határozottam barnább, már látom a fényt az alagút végén. :) egyedül a cucc szaga volt nagyon undi, számomra valahogy nagyon fémes szaga lett és a 2 samponozás és 1 balzsamozás ellenére halványan érződik de megéri. Még egyszer kétszer meg fogom ismételni a műveletet, legközelebb szerintem balzsammal és rendes samponnal fogom elkeverni, talán nedves hajon, de ebben még bizonytalan vagyok, mindenesetre ajánlom mindenkinek mert én vagyok az akinél a mások által csodaszernek titulált termékek sosem hatnak semmit, de ez nekem is bevált :D

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2017. december 8.

Nagyon szépen lehet vele lakkozni, pont jó az állaga, intenzív, nem csíkoz és nekem nagyon hamar megszárad 2 rétegben is. Simán lekörözi drágább társait, és szép színekben kapható.

Afrodita Clean Up Soft Peeling Arcra

Afrodita Clean Up Soft Peeling Arcra
2017. május 31.

Szeretem, nagyon apró szemcsés, állítólag ez hatékonyabban radíroz, mint a nagyobb szemcsés társai. Én úgy használom, hogy arctisztítás után egy törölközővel megszárítom az arcom, kezem és a száraz bőrre kenve 1-2 percig radírozom. Akkor jó, ha már kezd peregni és kiszárad. Már a második tubussal használom.