thisisbeka

Regisztráció dátuma: 2016. december 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 28.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. augusztus 15.

Nekem sajnos nem vált be. Valahogy túl finomszemcsés benne a cukor és nem igazán használ. Az illata finom, ha valaki szájradírként használja, akkor az íze se rossz.

Ha valakinek nincs nagyon bőrgondja csak hetente átradírozná valamivel a bőrét, akkor ajánlom, de pattanásos vagy problémásabb bőrre egyáltalán nem jó szerintem.

L'Oreal Paris Pure Clay Mask Clear & Comfort

L'Oreal Paris Pure Clay Mask Clear & Comfort
2018. augusztus 15.

A Pure Clay termékcsaládból a legjobb! Tisztít, puhít és a színét külön imádom :)
A zöld társával ellentétben nagyon könnyen lemosható.

Ha akciósan lehet kapni, akkor mindenképp megér eg próbát.

MakeUp Revolution Ultra Korrektor Paletta

MakeUp Revolution Ultra Korrektor Paletta
2017. szeptember 19.

Megvettem, mert a nyári árnyalatom sokkal sötétebb lett, mint amilyen korrektorom van. Nekem nagyon bejött. A világos tónusú van meg, nagyon jó az állaga, rengeteg féle árnyalatot ki lehet keverni belőle. Én szem alatt használom és nagyon szépen elfedi a sötét karikáimat és nem is látszik, hogy korrektorozva lenne. Nem ült bele a szem alatti ráncokba, mint sok másik sminktermék szokott. Viszont jelenleg nem használok alapozót, szóval közvetlenül a bőrömre kenem, ott nagyon jól megmarad. Alapozóval még nem próbáltam.
Aki nagyon világos bőrű és úgy szolizik/ napozik annak a light árnyalat is tökéletes, mert abban is van 4 sötétebb szín.