Thoralille

Regisztráció dátuma: 2021. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. június 30.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Estée Lauder Aliage Sport EDP

Estée Lauder Aliage Sport EDP
2021. november 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Olyan, mint anyukámnak a '70es évekből megmaradt rúzsa . Tényleg erőteljes a tölgymoha, a fenyő és a szerecsendió. A végső leszáradása már nem olyan élesen zöld és tömjénesen harsány, mint a fejillata, hanem gyönyörű púderes illat marad. Nagyon előkelő, vintage illat. De nem annyira bárónői, mint mondjuk sisley eau de soir-ja. Ez inkább a nagypolgári dáma illata.
Szilázsa messzire elér és longlasting. Legalább 6 órát kibír.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2021. augusztus 19.

Imádom ezt az illatot! Egyek vagyunk az óceán titkos hullámaiban... a sellő énem tobzódik, amíg ez az illat rajtam van. Az üvege gyönyörű üveg és fém, és a rózsaszín lötyi benne ellentmondásos hatást kelt mégis fantasztikus egységben van!
Az illat csak szőrmentén édes. A kaviár a füge valami olyan szokatlan kombót alkot, ami friss mint az óceán de nem zavaró!
Igazi független nő illat! Nem agresszív üzletasszonyé, hanem egy szabadlelkű , felszabadult, független nőé.
Sajnos 4 óránál tovább ez sem tart, a hatósugara közepes 1, 1,5 méter.

Byredo Oud Immortel EDP

Byredo Oud Immortel EDP
2021. augusztus 19.

Az első pillanattól az utolsóig rabulejtett ez az illat. Az elején a fás-chypre, szúrós de bódító is. A leszáradás felé tartva egyre intenzívebbek az oudos jegyek. Számonra ekkorra válik igazán áthatóvá. Nem egy hétköznapi illat, amit az ember munkábamenet locsol magára. Nem is csábító, még férfin sem. Hanem inkább szakrális illat, mint maga az oud fa is szimbólikus jellegű.
Szívem szerint akkor viselném, mikor valami mágikus tevékenységen vagy ünnepélyen veszek részt.
Persze ha a kollégáink ismernek bennünket, nem gond nap,mint nap viselni. Viszont szerintem túl drága. A többi byredo illatot szagolgatva, nem kéne ennyire drágán adni. Van a guerlainnak egy absolute d'orint sorozata, az is ez a minőség, de olcsóbb.