though

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. május 16.

Nem tartós, az evés-ivást nem bírja. Kézfejemről valóban nehéz volt lesikálni, de ennyi erővel az ebay-ről rendelt matt rúzsok is baromi tartósak. Nem egyenletesen kopik, hisz a kontúr rész marad meg kb... (üdv 90-es évek). Illetve nem is szárad meg teljesen, mivel, ha hozzáérek nyomot hagy (papírzsepin is tesztelve). Akkor miért is 5 csillag??! Ennyi mindent ne bocsássunk már meg neki, csak mert olcsó.

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2016. november 22.

Végre én is megvásároltam ezt a csodakészüléket. Előtte a fodrászom vasalta ki vele a hajam, és egyből eldöntöttem, hogy ez nekem előbb-utóbb kell. Egy csoda amit az én sprőd, durva, vastagszálú hajammal csinál... soha nem volt még ilyen puha, bársonyos, fényes, sima hajam és ráadásul napokig ilyen marad, más hajvasalóval pedig 1 napig se tart ez a hatás... Számomra mindenféleképpen megéri ez a csodakészülék az árát, hiszen végre-valahára egy olyan készülék ami nem teszi tönkre a hajam, és aminek köszönhetően nem kell állandóan felfogott hajjal mászkálnom. Ráadásul a legújabb verzió göndöríteni is tud!!! ImádomImádomImádom!

ui: a fodrászomnak is az otthoni verzió van meg, szerinte semmivel se jobb a fodrászoknak kifejlesztett verzió, csak macerásabb...

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2016. október 25.

Általános iskolai szerelem. Akkor nagyon szerettem... ha újra venném, akkor csak az emlékek miatt.