Thumpa84

Regisztráció dátuma: 2017. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Manetti & Roberts Rose Tonico Rinfrescante

Manetti & Roberts Rose Tonico Rinfrescante
2022. április 23.

2022: felpontozom, tavaly harom uveggel taraztam be belole, nagyon megszerette a borom is es en is
2019:Ide olaszországi nyaralás során leptem meg magam vele. Érdekes módon, én is egy polcon porosodva találtam, pedig az olasz bőrápolás egyik legtöbbet emlegetett darabja.
Nem bántam meg, hogy velem jött, kellemes illata van, finoman tonizál és valóban hirdált érzés hagy maga után. Felváltva használom a Levendarium bio levendula vizével, minkettőt nagyon szeretem de nem illdomos összehasonlítani egy bio termékkel.
Az extra hidratáltságott az összetevőknek tulajdonítom.
Szeretem, biztosan elhasználom, utána újravéleményezem.

Ilcsi Vitaminos-Narancsos Tápláló Testápoló

Ilcsi Vitaminos-Narancsos Tápláló Testápoló
2022. január 22.

Karacsonyi boxban volt, kellemes testes krem. Ido eldolgozni, de meghalalja a bor. Orulok, hogy bekerult es igy kiprobalhattam mas Ilcsi termeket is. Ami zavar, hogy rettento gyorsan fogy, magamtol nem vennem meg, ar/ertek aranyban dragallom.

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab
2022. január 22.
(!)

Szinten tesztelesre kaptam a termeket.
Eddig meg sosem hasznaltam onbarnitot, igy kezdok szerencsejevel alltam neki a folyamatnak.
Kellemes meglepetes ez a termek.
A kesztyu nagy segitseg, szepen es egyenletesen viszi fel a termeket, ami szurkes/barnas szinu. Kellemes, nem tolakodo az illata, ami lemosas utan teljesen elillan. En nem mertem 60percig fent hagyni, 10 perccel korabban lemostam, meg is allapitottam, hogy nem fogott semmit majd 20-30 perc elteltevel szepen elkezdte kiadni a szinet. Nagyon kellemes 'sun kissed' tonus lett az eredmeny.

Bar elobb tudtam volna infok:
- a hab nagyon sotet szinu, ez ne riasszon vissza minket, hogy a szukseges mennyiseget felvigyuk/ideig fent hagyjuk
- ovatosan adagoljuk a habot a kesztyure, kulonben a szonyeg banja - sima hidegvizes rongy, folt nem maradt
- ovatosan mossunk kezet a felkenes utan, es ugy altalaban keruljuk a vizes lehetosegeket, mert ici-pici csepp is nagy foltosodast tud okozni a mar barunlo testunkon
- nekem sajnos szaradas utan is fogott a termek, ruhat, szeket, stb - hasznaljunk kendod leuleshez

Eddig nagyon elegedett vagyok a termekkel, egy csillag levonas a ragacsos/foltozas miatt