Thumpa84

Regisztráció dátuma: 2017. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2019. november 8.

02-es nude matt árnyalatot kaptam ajándékba. Magamtól sosem vettem volna meg, de ez egy örök darab lesz a neszeszeremben. Egy rétegben maximáls fedést biztosít. Gyorsan és ügyesen kell dolgozni vele, mert bizony ha megszáradt csak nehezen lehet korrigálni. Használat előtt - mint minden rúzsnál, főleg ha matt - érdemes aláhidratálni. Én így nem érzem szárító hatását, csak a tartósságát ami egész napig kitart.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2019. november 8.

Wow, csodaszépen viszi fel a folyékony alapozót/bb krémet, nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Ami nekem plusz pont - mert nem vagyok a smink guru-, hogy gyorsan és egységesen lehet eldoglozni a felvitt krémet. Ez az első alapozó ecsetem, kicsit bánom, hogy nem vettem meg korábban.
Egy dolog zavar csak, és az a felvett anyagmennyiség. Ha jól saccolom, nagyjából másfélszer annyi termket használok egy alapozás során mit néküle. Ez lehet normális az ecseteknél, de én emiatt nem tudok 5 csillagot adni.

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara
2019. november 8.

Intuitív vásárlás volt a szülinapi 50% - os kedvezményt kihasználva, és azt kell mondjam nem bántam meg. Nagyon szép pillákat varásol, ha rájön az ember lánya a teknikára :)
Nekem sok anyagot vesz fel a kefe, ezért leszedem a felesleget, így én szabályozhatom a felvitt mennyiséget - ami hol kevesebb (nappali viselet), hol több a drámai hatásért (esti viselet).
Szépen szétválasztja és dúsítja a pillákat, mély fekete színt ad a pilláknak, ami csodásan keretbe foglalja a szemet.

Szeptember óta használom, így arról még nem tudok véleményt mondani milyen gyorsan szárad be (szerencsére még nem tartunk ott).

Sajnos kénytelen vagyk két negaív tapasztalatot leírni, az előttem szólókhoz hasonlóan: 4-6 óra után bizony érdemes ránéni, met elkezd peregni/szemzugba megülni. Sima sminklemosóval bizony nem lehet lemosni, érdemes többszőr is visszatérni a pillák tövéhez és újra megtisztítani. A több lépcsős esti lemosás néha kevésnek bizonyul.

Összességében elégedetett vagyok, de a csodaszer értékelést nálam nem éri el.