Thunderstorm

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. március 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2020. május 15.

A 71-es Kinda Lilac You árnyalat van meg, már a boltban rögtön beleszerettem a színbe, feltéve pedig alig bírom megállni, hogy ne nézegessem folyton a körmeimet, annyira szép a színe. Érdekes, hogy természetes fényben kékes-lilás "fénye" van, mesterséges világításnál pedig inkább rózsaszínes (mindkettő szép egyébként.) A száradási idő nem a legkevesebb, de nem vészes, az ecset egész jó, bár a lovely ecsetje jobban tetszik, de ez sem rossz. Ez még csak az első nap, szóval majd kiderül, meddig bírja. Remélem jó pár napig. :D

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2020. március 31.

A 26-os beach bum kék színű ceruza van meg, és a színe nagyon szép, egészen pigmentált. Viszont bár az van ráírva, hogy "longlasting", egyáltalán nem hosszan tartó. Az alsó vízvonalra szoktam felvinni, de egy óra múlva már el is tűnik onnan, csak annyi marad meg, amit az alsó szempillák tövébe tettem, és még az is elkenődik, mintha peregne kicsit, bár ez könnyen korrigálható, azért kicsit idegesítő. Szóval bár a színe tetszik, ez sajnos nem lesz újravevős.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. március 20.

Szeretem ezt a korrektort, leginkább a szem alatti karikákra használom, arra tökéletesen funkcionál, viszont a kisebb pattanásokra, begyulladt helyekre nem ajánlom, nekem estére csak még inkább előhozta ezeket. (Bár lehet, csak az én bőrömmel nem barátkozik.) Ha valaki elég világos színt vesz, akkor kontúrozáshiz is nagyon hasznos kis dolog. Az applikátora tetszik, a finishe is, ami szatén/matt, és elég tartós is.