tiamoitalia

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lactovit Lactourea° Regeneráló Deo Stift

Lactovit Lactourea° Regeneráló Deo Stift
2021. február 6.

Nekem nem vàlt be sajnos végképp. Itthonra használom, tél van, nem izzadok annyit, mint nyàron és mèg ezt sem bîrja. Reggel hasznälom s dèl körűl màr èrzem, hogy büdi vagyok. Egyenlő a nullàval, szörnyű, nem veszem újra :(

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2021. január 16.

Hosszú-hosszú évek óta ez a legkedvesebb tusfürdőm. Isteni finom illata van, amit zuhanyzás utàn is érzek a bőrömön. Nem talàltam nàla jobbat ezidáig :) ❤️

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém

Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
2021. január 13.

Update: jöttem felpontozni, igyanis nagyon megszerettem ezt a krémet. Napközben van, hogy többször újra kenem, mert kellemes érzès az arcommsk, azonnal beszívja és az illata is fincsi. Pattanásokat még most sem okozott. Ennyi pénzért ...komolyan mondom :) nàlam újra vevős

Ennyi pénzért szerintem egy teljesen jó arckrém, nyilvàn csodát várni nem lehet tőle, de hidratàlni hidratâl. Krèmes állagától picit féltem, hogy majd nehezen szívódik be vagy zsíros rétefet hagy maga után, de semmi ilyesmi. Kellemes az illata, fgyorsan beszívódik és nem fénylik tőle az arcom, mint a disco-gömb. Nappalra használom, éjszakára minőségibb arckrèmet használok. Nem okozott irritációt, se pattanást, nyilvàn nem csodaszer, de ennyi pènzért simán megèri.

1 smink

1 MÁRKA