tiamoitalia

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2023. december 9.

Update:
Elhasznàltam egy tubussal, de sajnos SEMMI változást nem tapasztaltam a hajamon, pedig nagy remèlyeket füztem hozzá. Fodrászkellèkes üzletben vettem, nem utànzat, de sajnos nekem semmit nem hasznàlt a szökitett, szàraz ès töredezett hajamon. Utólag örülök, h nem vettem meg a teljes csomagot és irigylem azokat, akiknek hasznàlt a termêk. Nálam teljes pénzkidobás.

Első használat utàn vagyok, a leírtak alapján jàrtam el, a hajamon semmi változást nem látok egyelőre. Tovább fogom használni, aztàn updatelek később.
A sok pozitiv vélemèny, hype, yourube videók alapjàn azt vártam, az èn hajam is woow lesz már első használat után, de ugyanolyan szöszös, száraz, töredezett, mint előtte :D
Kivàncsi vagyok, mire elhasználom a 100 ml-t, lesz-e látható vàltozás a hajamon. Jövök majd updatelni

Schaebens Vitamin C Power Konzentrat

Schaebens Vitamin C Power Konzentrat
2023. október 3.

Nagyon bejött! Igazából semmi elvàrást nem fűztem hozzà, de làthatóan szebb, kisimultabb lett tőle arcbőröm. Imádom a citrusos illatàt! <3

Dior Backstage Face & Body Foundation

Dior Backstage Face & Body Foundation
2023. szeptember 30.

Rengeteg youtube videót néztem meg, mielőtt megvettem ezt az alapozót. Több helyen olvastam, hogy zsíros bőrre ez a legjobb alapozó. Hát,… ezt sajnos meg kell cáfolnom. :(
Negatívuma, hogy nálam 1-2 óràn belül borzasztóan átfénylik, diszkógömbbè válik az arcom, muszàj púdert is hasznàlnom felèje. Tovàbbà, nàlam beül a “mosolyràncomba”, ami nagyon zavar. Emelett oxidálódik is.
Pozitívuma: rengeteg áranyalatban kapható, mindenki megtalálja a bőréhez passzoló színt. Rögtön felvitel utân nagyon tetszik a szatènos finishe, a pórusaim kevèsbè látszanak. Viszont mivel púder nélkül sajnos borzasztóan átfênylik, muszàj púdereznem-s így a szèp szatênos finish ek oda is :(
Nekem sajnos nem újravevős, mivel olyan alapozót kerestem, ami nem fènylik àt, vagy csak kevèsbè. Akkor inkàbb maradok a Double Wear-nèl, az sokkal jobban bevàlt.

1 smink

1 MÁRKA