tiamoitalia

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. január 26.

Egy kedves Krémmániás vétel során jutottam hozzá a krémhez, ezúton is köszönöm szépen. :)
Egyelöre arcra próbáltam csak, de sajnos nálam allergiás reakciót váltott ki. Este kentem be vele az arcomat és reggel feldagadt, piros és viszketö arcal ébredtem. Az arcomról a duzzanat két nap alatt elmúlt, a viszketés kb. 4 napig tartott, a pirosággal viszont még mindig ( egy hét elteltével is ) szenvedek. Néhol olyan, mintha megégett volna a böröm. :( Érzékenyebb börüeknek arcra nem ajánom vagy pedig csak nagyon óvatosan. Próbálkozok a hátamra kenni, remélhetöleg ott nem vált ki ilyen reakciót!

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2020. január 16.

Elegàns, nőies, kifinomult- ez jut róla eszembe. Rajtam sem túl tartós, ezért vonok le egy pontot. Hétköznapi illatként hasznâlom és nagyon szeretem.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. december 22.

Természetes a hatása és tényleg hosszan tart, jól fed, rétegezhetö. Eddigi legjobb alapozóm, ami volt, valószinüleg újravevös lesz. ( ha idöközben nem találok jobbat )
Negativuma az adagolás, nem tudok megbékélni azzal, hogy önteni kell az üvegböl a terméket; valamint nekem a nap folyamán át is féneyesedik a böröm és púderezni kell, evégett vonok le egy csillagot, de összességében nagyon tetszik, egy próbát megér mindenképp.

1 smink

1 MÁRKA