Ticsinky

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2021. május 28.

Sokat nem adott hozzá az arcápolási rutinomhoz, de szeretem használni. Imádom a kis mentolos illatát és a frissítő/bizsergető érzetét. Valóban szép puha lesz tőle az arc. Én max.heti 1x használom, amikor az alap rutinom mellé úgy érzem most jöhet egy kis frissítő hüsi maszk. :)

Moschino Gold Fresh Couture EDP

Moschino Gold Fresh Couture EDP
2021. május 11.

Nem kérdés, hogy az üvegcse/csomagolás végett figyeltem fel erre a parfümre. Imádom az extravagáns dolgokat. :)
Ahogy a csomagolás, úgy az illata is nagyon különleges! Hasonlót még nem illatoztam. Érdekes, de számomra nagyon erősen a körte illat dominál benne.
Ez az illat amit leginkább kiérzek belőle még pár óra elteltével is. Tartóssága kifogástalan.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 27.

Alapdarab. :)
Sok hidratálót kipróbáltam már és szeretek, de ez a termék a toplistámban van.
Lassan már 1 éve, hogy folyamatosan újra vásárolom. Leginkább azért, mert a párom is előszeretettel használja. :D
Meglepődve olvastam, hogy előttem is írták már ezt páran. Biztosan tetszik a krém letisztultsága a férfiaknak. :D
Ezen felül természetesen elmondható, hogy hidratálása~állaga~felszívódása szuper. Nem tömíti a pórusokat. INCI-je frankó. Az ára is nagyon baráti.
Mega tuti lenne, ha rendelkezne egy kis SPF-el... de nem baj, így is szeretjük. :)

1 MÁRKA