Ticsinky

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 27.

Alapdarab. :)
Sok hidratálót kipróbáltam már és szeretek, de ez a termék a toplistámban van.
Lassan már 1 éve, hogy folyamatosan újra vásárolom. Leginkább azért, mert a párom is előszeretettel használja. :D
Meglepődve olvastam, hogy előttem is írták már ezt páran. Biztosan tetszik a krém letisztultsága a férfiaknak. :D
Ezen felül természetesen elmondható, hogy hidratálása~állaga~felszívódása szuper. Nem tömíti a pórusokat. INCI-je frankó. Az ára is nagyon baráti.
Mega tuti lenne, ha rendelkezne egy kis SPF-el... de nem baj, így is szeretjük. :)

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette
2020. február 23.

Az első Jeffree palettám, és nem az utolsó, ez biztos! :)
Nagyon kételkedtem az elején, hogy ez az egész csak egy nagy hype... de szerencsére nem így lett!
Úgy tűnik Jeffree barátunk valóban nagyon igényes termékeket dob piacra. Nagyon minőségi a csomagolás, a színek, a formulájuk és azoknak az összeállítása...egyszerűen minden.
Könnyen eldolgozhatóak, pigmentáltak és nagyon tartós.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem spórolták ki magát a festékeket sem. Értem ezt úgy, hogy sok azonos áron kapható terméknél tapasztaltam már, hogy a festékek egy kis mini rubrikába vannak belepréselve. Ebben a palettában jó nagy rubrikák vannak, szóval le a kalappal! :)

The Somerset Toiletry Company Tropical Fruits Grapefruit & Orange Testradír

The Somerset Toiletry Company Tropical Fruits Grapefruit & Orange Testradír
2019. június 24.

Az egyik legjobb bőrradír, amit eddig valaha használtam.
Szinte már az összes illatban kipróbáltam és mindegyik nagyon intenzív és szuper tartós! illattal rendelkezik.
A cukor darabok radírozás közben nagyon szépen fokozatosan olvadnak, nem sértik a bőrt. És ez az egyetlen olyan bőrradír, aminél azt tapasztaltam, hogy egy bizonyos selymes réteget hagy maga után, amitől olyan lesz a bőr mintha testápolót is használtál volna. Használat után garantáltan illatos és selymes lesz a bőröd. Zseniális! Abszolút megéri az árát.

1 MÁRKA