Ticsinky

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

The Somerset Toiletry Company Tropical Fruits Grapefruit & Orange Testradír

The Somerset Toiletry Company Tropical Fruits Grapefruit & Orange Testradír
2019. június 24.

Az egyik legjobb bőrradír, amit eddig valaha használtam.
Szinte már az összes illatban kipróbáltam és mindegyik nagyon intenzív és szuper tartós! illattal rendelkezik.
A cukor darabok radírozás közben nagyon szépen fokozatosan olvadnak, nem sértik a bőrt. És ez az egyetlen olyan bőrradír, aminél azt tapasztaltam, hogy egy bizonyos selymes réteget hagy maga után, amitől olyan lesz a bőr mintha testápolót is használtál volna. Használat után garantáltan illatos és selymes lesz a bőröd. Zseniális! Abszolút megéri az árát.

Artdeco No Color Fixáló Púder

Artdeco No Color Fixáló Púder
2019. június 24.
(!)

Örülök, hogy én lehettem az egyik szerencsés tesztelő, mert nekem eddig még nem volt szerencsém az Artdeco termékeihez.
Ez a púder viszont számomra annyira bevált, hogy azóta már több terméket is beszereztem a márkától. :)
Nagyon kis finom könnyű púder, ami egyáltalán nem porzik. Tartóssága kifogástalan. Nem teljesen matt, nagyon szép könnyed természetes hatású fényt ad az arcnak. Abszolút megéri az árát!

Zoeva Sweet Glamour Eyeshadow Palette

Zoeva Sweet Glamour Eyeshadow Palette
2019. június 13.

Tavaszra kerestem egy pasztell színes/cukorkás palettát, és ráesett a választásom. Nem bántam meg. :)
Valóban, nem brutálisan pigmentáltak a színek, de ez szerintem azért van, mert pasztell színekről beszélünk. Ettől függetlenül csodálatosak és remekül lehet őket építeni. Én nagyon szeretem. :)

1 MÁRKA