tiesin

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2014. november 17.

Közel 30 órás folyamatos hordás után is csak alig repedt meg egy ponton, ott is csak azért mert nagyon béna a tusvonal rajzolási technikám. Picit várni kell a száradásával és szemhéjfestéken nem mindig sikerül teljesen egyenletes vonalat húzni, de ez inkább a szemhéjam egyenletlensége miatt lehet.

Avon Perfect Kiss Ajakrúzs

Avon Perfect Kiss Ajakrúzs
2014. november 17.

Minden egyes alkalommal megfogadom hogy többet az életben nem veszek egyetlen mlm cégtől sem semmit, ehhez képest becsúszott ez a rúzs. Caressing Coral van meg, nagyon szerettem volna végre egy narancssárgás, világos árnyalatot. Egészen szép színe van, a fedése elég gyenge, de ez valószínűleg a szín világosságából fakad. Kicsit túl puha ezért a rúzs teljesen nekinyomódott a tubus falához, ami így folyamatosan dörzsöli le a szélét, ezzel pazarolva a rúzst, de nem olyan nagy tragédia. A tubus kupakja körbeforog amit nagyon nem szeretek, mindig attól félek hogy nem zártam rá rendesen és le fog esni a táskában. Elég gyakran használom, jóval többször mint amennyire szeretem, de nincs nagy rúzskollekcióm (még mindig nem jöttem rá melyik lehet az én árnyalatom) szóval nem nagyon tudok válogatni. Egynek jó.

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2014. november 17.

Nagyon világos a bőröm ezért rettenetesen nehéz alapozót találnom, a legtöbb drogériás márka legvilágosabb árnyalata is úgy hat mintha indiánnak próbálnám sminkelni magam. Egy órányi próbálgatás után úgy döntöttünk hogy talán még ez áll legközelebb a bőrszínemhez. Nagyon könnyen eldolgozható, de elég kevés fedést ad ami a forumlának és a világos színnek egyaránt betudható.
Ó most nézem hogy már nem is gyártják, fantasztikus, akkor majd megint mehetek világos alapozót vadászni ha ez elfogy.