Tiffany

Regisztráció dátuma: 2011. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lancôme Mousse Éclat Express Arclemosó Hab

Lancôme Mousse Éclat Express Arclemosó Hab
2014. október 29.

Kb. két hónapja használom és nagyon szeretem. Mivel alapozót nem használok, így nem tudom azzal mennyire bánik el, de arctisztítónak nekem az ideális: nem szárítja ki a bőröm, de teljes tisztaságérzetet biztosít. A krémes, tej és a habzó arctisztítók között van valahol. Egy kinyomásra pont annyi hab jön ki, amennyi kell, az arcra és a nyakra. Mivel elég drága, kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz elég. Biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

Update: Nagyon sokáig elég volt (majdnem egy évig kitartott), az októberi Glamour-napokon vettem újra. Most is imádja a bőröm. Sajnos az ára még mindig húzós, de megéri, mert különösen a téli hónapokban nagyon jót tesz a kombinált bőrömnek. A véleményem nem változott, még annyit fűznék hozzá, hogy isteni az illata is.

Issey Miyake Pleats Please L`Eau

Issey Miyake Pleats Please L`Eau
2014. október 29.

Ajándékba kaptam. Rajtam sajnos nem az igazi, valamelyik olyan jegye erősödik föl, amit nem annyira szeretek. Kicsit elveszíti a lágyságát.
Egyébként egy friss, virágos, zöld illat. Nem hétköznapi, különleges, ezért, ha nem is lett a mindennapi illatom, szeretem.
Mindenképpen ki kell próbálni bőrön, mert nálam például a papírcsík és a bőr közötti illat között nagy a különbség.
Tartós, egy-két fújás elegendő belőle, hosszan érződik.

Liquid Facial Soap Mild

Liquid Facial Soap Mild
2014. október 29.

Nekem nem jött be, nagyon szárítja a kombinált bőrömet még a homlokomon is, ahol a legzsírosabb.
Mivel még egy darabig nem jár le a szavatossága, így újra és újra próbálkozom, hátha...

Update: Kb. egy évvel később vettem elő újra, mielőtt még lejárt volna a szavatossága, hogy ne kelljen kidobni. És azóta gyakorlatilag napi szinten használom. Lehet, hogy a bőröm változott, de nem szárít, teljesen tisztának érzem utána a bőröm. Állandó lakója lett a fürdőszobának. Gazdaságos, nagyon pici kell belőle. Annyira elégedett vagyok vele, hogy nem tervezem lecserélni másra. Télen csak naponta egyszer használom, melegebb időben a reggeli és az esti arctisztítást is ezzel végzem. Megérte türelmesnek lenni hozzá.

1 MÁRKA