tiffanyriti

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

HappySkin Bock Syrah Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock Syrah Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2019. november 3.

A Bock Négyes csomagban volt. Most első alkalommal használok Happyskin termékeket, nagyon elégedett vagyuk velük. Ez alól ez az ajakápoló sem kivétel, puhává teszi az ajkaim azonnal, hosszantartóan hidratál. Elsőnek mentolos bizsergést érzek. Később mintha teltebbek is lennének az ajkaim. És imádom azt az enyhe aranyszínű fényt amit kölcsönöz.

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Szempillaspirál

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Szempillaspirál
2019. november 3.

Elég sokféle szempillaspirált kipróbáltam. Nekem a vízálló változata van meg. Kontaktlencsét viselek ezért fontos, hogy vízálló legyen és ne peregjen le. Ez a spirál ebben tökéletes. Nem tapad össze, nem csomós, szép ívet biztosít, még az apró pillákat is eléri. nem minden nap használom, hónapok óta megvan, mégse ragadt össze vagy száradt be. természetes hatást biztosít. teljesen elégedett vagyok vele. legközelebb is ezt veszem.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2019. november 3.

Évekig a körömvirág kenőcs és a FLP Lips volt, amit használtam és ami segített. Az itteni vélemények alapján vettem végü ezt a lips-et. nem csalódtam benne, valóban segít és táplál, hosszantartó nem kell fél óránként kenegetni vele az ajkaim. Eredményesnek gondolom.

1 MÁRKA