Tig

Regisztráció dátuma: 2020. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2024. június 11.

Úgy tűnik, mindig az a CICA krém a kedvencem, amit aktuálisan használok. :) Sokoldalúan tudom használni. Vizesebb-zselésebb állagú termékek után az arcomra a nedvesség lezárására kis mennyiséget (kb. fél borsónyi?) használok belőle és persze sérült/ irritált/ ekcémás bőrfelületekre is kenem és szuper. Tetszik, hogy fém a tubus, így, mikor kevés lesz benne, könnyebb lesz kinyerni belőle.

Revuele Centella Repairing Face Gel-Cream

Revuele Centella Repairing Face Gel-Cream
2024. június 9.

Nyárra kerestem hidratálót, az összetevők és a vélemények alapján gondoltam, kipróbálom. És mert a termékcsalád szérumát tavaly nagyon szerettem. Az én bőröm eléggé tud zsírosodni 28-30 fok felett, viszont még ezzel együtt is sajnos kevés számomra a hidratáló hatása. Ha önállóan ezt használom hidratálóként, akkor nagyon gyorsan elszáll a nedvesség a bőrömből, érzem, hogy feszülni kezd. Emiatt még nedvesen rá szoktam menni egy kis mennyiségű nehezebb krémmel (most épp az Uriage Bariéderm CICA az), hogy valami a bőrömben tartsa a nedvességet, így jó a finis, érzet, tapintás és hatás is. A nyugtató hatással nem vitatkoznék, a hidratáló hatás számomra sajnos nem elegendő, még így nyáron sem.

Mixa Panthenol Comfort Testápoló Krém

Mixa Panthenol Comfort Testápoló Krém
2024. május 24.

Kifejezetten tégelyes krémet kerestem hasonló összetevőkkel. Kicsit balzsamszerű állaga van, ami tetszik is, de nehezebb is eloszlatni, nehezebben szívódik fel, de nem zavar. Arcra én nem tudom használni, ahhoz túl nehéz, bár ha még valaha lesz igazán hideg és száraz telünk, akkor lehet, hogy tudnám. A hatásával elégedett vagyok. Illatanyag mentes, a szagában van valami, ami valamelyik kikeverős ekcémás mosakodókrémre, vagy krémre emlékeztet. :) Bár a kedvenc Balea Holt-tengeri (és persze már gyártásból kivont) testápolómat nem übereli, részemről megérdemli a maximális pontozást.