Tigrincs

Regisztráció dátuma: 2019. július 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Steam Pod

L'Oreal Paris Steam Pod
2020. október 13.

Szuper! 3 évig csak ezzel kértem a fodrásztól a frizurámat. Aztán úgy döntöttem, megveszem. Ez volt az eddigi legjobb vásárlásom. A fordász a saját márkájú krémet használja, nekem otthonra egy olcsóbb hajsimítót ajánlott-azzal is működik. Azóta előkészülettel együtt 8 perc alatt tükörsima, fényes hajam lesz. Az ára drága, de ez egy jó befektetés!

A kábele erős, hosszú. A készülék könnyen tisztán tartható, a hajvasaló részben a fésűs rész kivehető, tisztítható, könnyen visszapattintható. A fodrász ioncserél vizet javasolt a használatához! 170-210 fok között melegszik fel.

Victoria's Secret Fantasies Vanilla Lace Testpermet

Victoria's Secret Fantasies Vanilla Lace Testpermet
2020. július 28.

Meleg, vaníliás illat, a pézsmát nem érzem ki belőle. Néhány fújás elég, mert bár én nem érzem, a körülöttem lévők igen.( Egyszer megkérdézték, honnan jön ez a finom sütike illat.) Tartós, majdnem egy éve van meg, és még mindig van- pedig pazarlóan permeteztem magamra. Bújós, finom, megnyugtató illat!

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2020. július 28.

Müllerben lehet kapni, kicsivel több mint 800 Ft, de nagyon megéri. A kis kiszerelés ellenére is sokáig kitart, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam és kevésbé töredezett a vége. Imádom!