tigris2020

Regisztráció dátuma: 2020. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2022. január 14.

Nagy a marketing körülötte, de nem hiába. Vékonyszálú, dús, hosszú, zsírosodásra hajlamos hajam van főleg mindennapos edzés mellett. Ez a legjobb sampon, amit valaha használtam. Zsírosodásgátló, ezzel tudom elérni az extra volument mindenféle kence nélkül. Nekem nem szárítja a hajam egyáltalán. Kizárólag magába használom így lesz tartása hajamnak. Rengeteg az új babahajam. Hagyom hatni sokáig. Kellemesen bizsergeti a fejbőrt. A férfias illat szárítás után nem érződik. Az ára is kedvező mert nem kell belőle sok. Értem a 40-es férfi barátaim miért Alpecineznek és mindegyiknek szép a haja és megmaradt. Én másra nem váltok az biztos. A legjobb sampon vékonyszálú, kevés, zsírosodásra hajlamos hajra. Nagyon elégedett vagyok hozza a megszokott Alpecin minőséget.

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2022. január 12.

Vékonyszálú dús hosszú hajam van. Fejbőr masszázsnak és kifésülni nagyon jó. Nem húzza a hajam, nem szed ki egy szálat se. Nem töri a hajat. A fejbőr masszírozó hatása miatt gyorsabban nő a hajam, és sokkal több a babahajam.
Van egy vaddisznó sörtés körkefém.
Azzal szárítom be a hajam minden hajmosás után.
És csodás hajat kapok.
Nem húz ki egy szálat se.
Így szalon képességű hajat kapok otthon károsítás nélkül.

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál
2022. január 9.

Nagyon elégedett vagyok. Korábban a fekete és lila testvérét használtam azokkal is elégedett voltam, de ez messze felülmúlja mindet. Az Avon Super Shockot használtam mostanában az volt az ászok ásza nálam. De ez messze lekörözte hatalmas, hosszú, ívelt, fekete dús pillákat csinál. Gyorsan szárad, nem kendőik, darabokban nem hullik, vízálló, egész nap fennmarad este ugyanúgy néz ki, mint amikor reggel felkenem. A keféje fantasztikus. Nem kendőik össze a szemhéjam sehol. Az alsó pillákat is gond nélkül ki tudtam festeni összekenés nélkül. Nekem nem ragasztotta össze a pillákat. Nem irritálja a szememet nem pereg bele. Ami nálam plusz pont mivel kontaktlencsés vagyon. Hatalmas adag szuper ár. Olyan a szempillám most sokan megdicsérik kb műszempillákkal vetekszik. Nekem 5 másodpercen belül szép látható pillám lesz tőle. Korábban 10 réteget és 10 percig kellett kennem, hogy szempillám legyen egyéb spirálokkal. Egy rétegben is tökéletes, de a várt hatást nálam 2 rétegben hozza. Nekem maximálisan hozza, amit elvárok egy szempillaspiráltól. Újra vevős. Ilyen szempillákat soha semmilyen spirállal nem értem el még a 10x drágábbakkal se pedig nagyon régen sminkelek. A boltokban mindig csak 1 darabot találok a citrom sárgából úgy néz ki másnak is bevált.