Tigrisfog

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2012. augusztus 31.

Engem az érdekelne, hogy miben különbözik egy arclemosásra használt termék, ha épp radírként vetem be, vagy lemosóként?
Ettől az égető kérdéstől eltekintve (szigorúan csak) lemosóként használtam párszor, nem adott rossz érzetet, jó sűrű massza, valahogy több munkát is képzelek bele, mint egy kis gélnél.
Mindezek ellenére az új Garnier, a grapefruitos jobban esik valahogy, ha választani kéne, afelé tendálnék.

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre
2012. augusztus 31.

Úgy megkívántam ezt a nagy frissességgel beharangozott narancssárga tubust, hogy nem volt észérv, ami lebeszéljen.
Nincs most komoly problémám, a bőrképem egységes, se száraz, se fakó, se zsíros foltok nincsenek, tehát nem a bőrtípusomnak megfelelő, tehát ha hosszútávon szárítana, nem lepődnék meg.
Pár használat után viszont kellemes véleményt alkothatok: nekem tetszik az illata, az érzet, amit otthagy, friss, kellemes, úgyhogy nekem ez most megér egy négyest, így röviddel a vétel után.

The Body Shop Tea Tree Face Mask

The Body Shop Tea Tree Face Mask
2012. augusztus 4.

Az eszem tudja, hogy nem a krémeken múlik, de az érzékeim újra, és újra bedőlnek valamilyen kencének, ami megígéri a lehetetlent. Így tettem próbára, és jelentem: el ugyan nem tüntette egy éjjel alatt, de láthatóan foglalkozott a ragyákkal, kezelésbe vette őket. Másnapra vissza már nem gyulladtak, a pirosság is mintha húzódott volna, de ami a legjobban tetszett, az az volt, hogy úgy volt képes szárítani rajtuk, hogy a környező területeken nem kezdett el az arcom foltokban hámlani.
Nem találtam még terméket, ami ezen tulajdonságát képes lenne csak a kívánt helyen kifejteni. Ez a zöld trutymó képes lokálisan szárítani? Ez egy jó hír!

1 ÖSSZETEVŐ