TijuMK

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Szempillaspirál
2017. december 8.

Nekem a kék van meg, bár akciósan "csak" 8000 forintért vettem meg, de kb 2000-et sem ér. Konkrétan tocsog a festékben a spirál, borzalmasan tapaszt, ami még annyira nem is lenne baj mert egy tiszta spirálal átfésülve telhesen jól szét tudom választani. Nem vízálló, ma esett az eső és a 90%-a lefolyt a szemem alá ami egy ilyen drága spirál esetében már ciki... Egyszer volt egy 1000 forintos kék Rimmel spirálom az 100% jobb volt. Sajnálom a negatív kritikát de nekem nem vált be, nagyon túl árazott.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2016. július 4.

A Dramatic Volume (dúsító) válltozat van meg és teljesen meg vagyok elégedve vele. Tartós, erős fekete színe van és ami a számomra a legfontosabb, mivel kontakt lencséa vagyok, hogy nem morzsálódik, nem pereg. Egy rétegben haszálom, így szép és természetes pillákat kapok anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az ára nagyon kedvező, szinte ingyen van.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2016. május 22.

A JOY napok alkalmával vettem a Metallic pomegranate árnyalatot és nem vagyok maradéktalanul elégedett. Kontaktlencsés vagyok bár nem érzékeny a szemem de azért nem kenhetek rá akármit. Szerencsére ez a termék nem iritál és nem hullik, viszont baromi nehéz felvinni, ujjal nekem nem megy, mind az ujamon marad. Ha ecsettel csinálom úgy morzsálódik és hullik. Maga a szín szép... de patarlás ha csak egy vékony réteg kerül fel a szemhélyra a többit meg moshatom le az ujjamról.

1 ÖSSZETEVŐ