TijuMK

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. február 21.

Egyenlőre nagyon tetszik a hatás, puhává varázsolja a hajam, nem nehezíti el, kellemes illata van. A fejbőrre még nem próbáltam rákenni, mert elég érzékeny terület és mindentől bekorpásodik.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 21.

Akciósan jutottam hozzá a Rossmanban. A csomagolása nagyon szép, jól záródik. Maga a kefe nekem nagyon tetszik, szeretem a vékony kecses darabokat, amelyekkel könnyen hozzá lehet férni a szemsarkában lévő pillákhoz is. Nekem már egy réteg is látványosan megemeli és befesti a pillákat. Valóba kicsit összetapasztja őket, de nem bántó. Azonban ha nem várom meg amíg megszárad, felteszem a maszkot és kint mászkálok a hidegben, akkor a nekem a pára hatására megolvad és 3-4 csomóba állítja a pilláim ami nagyon csúnya. Úgyhogy inkább elviszem magammal és csak a munkahelyemen festem ki magam vele. A lemosással nincs probléma, Alverde 2 fázisú olajos lemosót használok, súrolás nélkül leviszi.

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Szempillaspirál
2017. december 8.

Nekem a kék van meg, bár akciósan "csak" 8000 forintért vettem meg, de kb 2000-et sem ér. Konkrétan tocsog a festékben a spirál, borzalmasan tapaszt, ami még annyira nem is lenne baj mert egy tiszta spirálal átfésülve telhesen jól szét tudom választani. Nem vízálló, ma esett az eső és a 90%-a lefolyt a szemem alá ami egy ilyen drága spirál esetében már ciki... Egyszer volt egy 1000 forintos kék Rimmel spirálom az 100% jobb volt. Sajnálom a negatív kritikát de nekem nem vált be, nagyon túl árazott.

1 ÖSSZETEVŐ