tika

Regisztráció dátuma: 2012. május 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Body+Me Problémamegoldó Body Cleanser

Body+Me Problémamegoldó Body Cleanser
2023. április 15.

Valóban segít a pattanások eltüntetésében, már néhány használat után eltűntek. Viszont az illatmentességet nem tudom megszokni, nagyon hiányzik, néha még büdösnek is éreztem magam pedig irtóra figyelek a toalettemre. Így sajnos nem veszem újra, inkább legyen néhány pati mint hogy ne legyek illatos mindig, mindenkor. :D amúgy megveszek, hogy nincs rajta, hogy HOL GYÁRTJÁK? Ez miért nem kötelező feltüntetni a csomagoláson?
Bocsi Lilu, én nagyon akartam szeretni!

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2023. január 7.

Nagyon szeretem ezt a zselés állagot és hogy nem habzik, nagyon szépen terül az anyag az arcomon, így kis mennyiség kell belőle. Kíméletes, szépen tisztít, bár mostanában nem sminkelek, nem tudom azt mennyire hozza le. Sajnos nekem kifejezetten büdös ez az illatmentes formula, egyszerűen nem bírom megszokni. Ilyen kémiaóra szaga van nekem. Tudom, hogy így kevésbé irritatív, de nekem sajnos ez nem vált be, nekem kell egy kis “aromaterápiás hatás” is.

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2022. december 8.

Nagyon szeretem a fufuját, nagyon "elegáns" permetet fúj. Szeretem az illatát is, igazi luxus érzetem van. Hatásában nem vettem észre semmilyen rendkívülit. Nem nagyon fogom újra venni, az ára miatt.

41 ÖSSZETEVŐ

Isoamyl Salicylate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott