Tike

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2015. február 7.

Azért választottam a Light árnyalatot, mert abban a highlighter világosabb volt. Így télen a matt barna része passzol az arcbőrömhöz, de nyáron igen valószínűnek tartom, hogy világos lesz, na de majd kiderül. Nem gondoltam, hogy szükségem lesz egy ilyen termékre, de amolyan csajos "mostazonnalkell" elgondolással már rendeltem is!! :) Huu, hát nem bántam meg!! Miket lehet vele művelni...!! Én alapozás után viszek fel belőle az arccsontom környékére, és a halánték-homlok köré. Azért kellett vele játszanom, mire rájöttem, hogy hogyan/hová érdemes felvinni. Ma már ki nem hagynám a sminkrutinomból! A highlighter gyönyörű!!! Szeretetem az egészet úgy, ahogy van. Csomagolása szokásos letisztult, finom.

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó

e.l.f. Studio Flawless Finish Alapozó
2015. február 7.

Hmmm egész jó... Először mellélőttem a színnel, gondoltam áh, nem vagyok egy porcelán bőrű, jöhet a Buff árnyalat. Hát nem jött össze! Megrendeltem a Sand-et, az viszont kicsit világos, viszont valamiért úgy tűnik, mintha a kettő állaga nem lenne teljesen egyforma, így nem tudtam igazán keverni. (Egyik e-bayes, a másik a mup-tól jött) Aztán ahogy belementünk egyre jobban a télbe, egyszercsak Sand árnyalatúvá világosodott a bőröm, ez most jónak tűnik. :) Nekem a fedése tökéletesen megfelelő, nem is tudom, aki ennél többet szeretne, az valójában mire vágyik. Nem szükséges vastagon felvinni (én ecsettel szoktam), egy kevés porpúderrel lemattítom, és nagyon sokáig bírja. Sokkal tovább, mint a Max Factor alapozóm, viszont annak az állaga talán könnyedebb. Összességében nálam 4 csillag.

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2015. február 7.

Pomegranate színt rendeltem, kellemes bordós-pinkes szín enyhe selymes fénnyel, felkenve érdekes módon mégis meleg árnyalatú. Nagyon tartós, kiadós, szép a csomagolása, erősen pigmentált.

1 ÖSSZETEVŐ

Polyglyceryl-6 Palmitate/Succinate eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen