tilbog

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2020. január 2.

Régóta vágytam erre a parfümre. Anyagilag nem engedhettem meg magamnak, újra és újra racsodalkoztam a drogeriakban, távolról szeretgettem. Most eljott az ideje. Magamra fújtam. Nivea, első gondolatom. Aztán, ahogy megmutatkozik sorjában, határozottan érezni a szegfű, majd a gyöngyvirág, aztán a rózsa illatát. Amúgy imádom az ibolya illatát, talán az vezetett hozzá, bár nem érzem elkülönülten.
Üde, tavaszi, tisztaság-illat, enyhén fanyar, én szeretem.

Fanola Hajfesték

Fanola Hajfesték
2019. november 23.

Most próbáltam ki először. Alaposan meglepett. Eddig az összes hamvas festék lekopott a hajamrol, ez nem. Bár, lehet, a lenovo világosszoke szívta be nagyon, de erről is le kellett volna már kopnia teljesen, de nem sikerült neki. Az ősz szálakat nem fedte be teljesen, de ez nálam még annyira nem számít. A mennyisége is szuper, bőven sok, nekem az átlagos nem szokott elég lenni. Ujravevos.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. január 1.

Bár még nem fogyott el egy doboz kapszulam, látványosan több az új hajszálacska a fejem bubjan. Gyorsabb növekedést még nem tapasztaltam, a hajam szokitett, tehát szembetűnő lenne. A copfomat vastagabbnak érzem, a hajam mintha erősebb lenne (hullámos, vékony szálú). Nem igazán hittem benne, de a sok babahaj meggyőző. Nem mondanám csodaszernek, jó terméknek igen. Eddig semmitől nem volt ennyi új hajszalam. Tervezem a pezsgőtablettaval való kombinalast.