Tildi

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Eucerin Anti-Pigment Dual Szérum

Eucerin Anti-Pigment Dual Szérum
2020. szeptember 19.

A nappali és az éjszaki krémmel együtt használom több mint 3 hete. A másik két krémnek nagyon jó alapot biztosít a szérum. Szeretem a szérumot, mert koncentráltabban tartalmaz hatóanyagokat mint a krémek. Azt látom, hogy selymesebb, egyenletesebb a bőrfelszínem és a foltokat is csökkentette.

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém
2020. szeptember 19.

Ennek krémnek is praktikus a kiszerelése mit a termékcsalád többi tagjának. A nappali krémmel + a szérummal együtt használom több mint 3 hete. Ez talán egy picit nehezebben szívódik be mint a másik 2 termék de nem zavaró. Reggele kellemes, puha tapintású az arcom. A foltjaim tényleg halványodtak már ezalatt a rövid idő alatt is.

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. szeptember 19.

Kellemes állagú, illatú, könnyen beszívódó krém amire sminkelni is lehet. Szeretem, hogy van benne fényvédő, praktikus + higiénikus pumpás kiszerelés. 2 pumpányi bőven elég az egész arcra és még jut belőle a mellkasra is. Több mint 3 hetes használat után (éjszakai krémmel+szérummal együtt) észrevehetően halványabbak a foltjaim. Amit még észrevettem, hogy az új foltokat rövidebb idő alatt kezdte halványítani.