tillisilli

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Clinique All About Eyes Rich

Clinique All About Eyes Rich
2020. május 5.

Az állaga top: mint a vaj. Nagyon gazdag, kevés kell belőle, kellemesen és hosszan hidratálja a szemkörnyéket, a cucc fél évre elég lesz kb, reggel+esti használattal. Vsz a korrektor is jól ül rajta, erről nem tudok nyilatkozni, mostanában nem sminkelek, úgyis csak a parkba megyek ki a gyerekkel.

Azt nem látom, hogy a táskákat v karikákat a szem alatt enyhítené, de már rég lemondtam arról, hogy ezen a téren bármi látványos változást hozzon. Kivéve egy alapos jégkocka a táskák ellen, az összecuppantja az arcot valamennyire, de csak vész esetén alkalmazom.

La Roche-Posay Redermic R Dermatological Corrective Concentrate

La Roche-Posay Redermic R Dermatological Corrective Concentrate
2020. május 5.

2020 máj: eddig fél tubussal toltam el összesen, nagyon vigyázva, 3 naponta esténként. Irritációt, bizsergést nem tapasztaltam (eddig) bár ezt ne vegye senki alapul, az én bőröm nem érzékeny. Fényvédőt használok nappalra.
A krém állaga kellemes friss, a parfümöt nem érzem ki belőle. Hidratálónak még úgysem elég a száraz bőrömre, ha rendesen kinyomok a krémből és bőségesen kenek fel. Végül némi beszívódási idő után általában rátolok hidratálónak az éjszakai krémemből.
Másnapra kellemes selymes bőrérzet. Hogy a ráncaim kisimultak-e azt nem érzem, sztem nem leszek 20 éves újra (36 vagyok), de reménykedem, hogy hat valamit.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. május 3.

Teljesen véletlenül jutottam ehhez a termékhez: a the ordinary csipkebogyó arcolaj helyett ezt küldte a Douglas, en pedig lusta voltam visszaküldeni. És nem bántam meg. Csodálatosan hidratál, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik (reggel és este is használom szérumként, enyhén nedves bőrre). Krémekkel nem veszik össze, allergiát nem okoz. Arról az egyről nem tudok nyilatkozni, hogy jól lehet-e sminkelni rá, mert ezt az utóbbi időben hanyagoltam.
Nemsokára újraveszem, ár érték tekintetében verhetetlen, szerintem évekig az arcápolási rutinomban lesz.

1 ÖSSZETEVŐ