tillisilli

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Oriflame Baby O' Többfunkciós Balzsam

Oriflame Baby O' Többfunkciós Balzsam
2021. március 15.

Ajándékba kaptam. Teljesen illatmentes, fehéres-glicerines színű, könnyű, felkenve vizes érzetű krém. Popsikenőcsnek nem jó, kisbaba arckrémnek is túl vizes (télen nem szokás vizes krémet használni a gyerek arcára).
Tégelyes kiszerelés popsikenőcsnek eleve nem higénikus.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, egyáltalán nem zsíros.

Mire jó: száraz foltokra használom, és néha saját magamnak éjszakai krémnek. Gyereknek max testápolónak tudom elképzelni. Magamtól nem venném meg, de remekül el fogom használni, 3-4 csillag között hezitálok.

Oriflame Baby O' Sampon/Fürdető 2 az 1-ben

Oriflame Baby O' Sampon/Fürdető 2 az 1-ben
2021. március 15.

Ajándékba kaptam, a leírás "lágy habot képez, gyengéden tisztít stb" teljesen megfelel a valóságnak. A cucc közepesen (pont jól) habzik, átlátszó, teljesen illatmentes. A másfél éves gyereknél használom kézmosásra, arcra, popsimosásra. Nem irritál, nem csíp. A pumpás flakon praktikus.

A haját csak 1x mostam meg vele, arra is jó volt, általános fürdetőnek nem használtam.

Sztem egy gond van vele: az ára. Ugyanezt a minőséget hozza bármilyen illatmentes drogériás babafürdető is, jóval olcsóbban.

Molton Brown Rosa Absolute EDT

Molton Brown Rosa Absolute EDT
2020. szeptember 24.

A gyümölcsök retró mélységet adnak a rózsának, nem klasszikus rózsaillat, a rózsák spektrumának inkább a nénis vége felé tendál, van valami nemes és különleges benne. Csipke alsószoknyás Mary Poppins-okat képzelek, akik ilyen illatúak.

Tartóssága közepes, egy EdT-hez teljesen oké. Édesre szelídül a vanília és a gyümölcsök miatt. Mindennapi illatnak használom.

1 ÖSSZETEVŐ