tillisilli

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F
2019. április 17.

Kismillio más C-vitaminos szérum után épp itt kötöttem ki. Örülök, mert a megaszaraz bőrömre amúgyis mindig kell némi olaj, így az arcolajat és a c-vitamint egyszerre tudom le, win!
Primer/szérum formában használom reggel/este tisztítás után, esetleg még kissé nedves bőrre, tehát uúgy, ahogy ezt az arcolajommal tenném, ha nem fogyott volna el.
Meglátjuk, hogy teljesít, eddig (2 hét) teljesen jó volt. Még updatelek.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. április 17.

2019apr: nappalra nem használom a cucc fenyerzekenysege miatt. Tökéletesen oldódik mindenben (eddig). Ha túl sokat rakok, akkor csíp, de hát úgy kellett nekem. Éjszakai maszkba/krembe/szerumba keverem. Eddig 3-4x használtam, jo bőrképet adott. Arra leszek kíváncsi, hosszú távon segít-e a pár hónapja fejemen virító aknés hegeken... (Akné már nincs, csak kis piros foltok maradtak egy-egy begyógyult megafurunkulus helyén)

Origins Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Bright Dark Circle Minimizer

Origins Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Bright Dark Circle Minimizer
2019. április 17.

2019Apr: kellemes, kicsit vajszerű, halványsárga krém, benne nagyon apró arany csillogó valamik, amiket én csak a tégelyben látok, felkenve nem (az hiányzik még, hogy a szem alatti táskáim csillogjanak!!) De felkenve ilyen hatás nincs. Remekül hidratál, kevés kell belőle, egész napra komfortosan hidratált a szemkörnyékem. Jól sminkelhető, megtartja a korrektort (folyékony).

Először azt hittem, látok némi karika-halványító hatást, de ez vsz más faktoroknak volt betudható, mert mostanra elmúlt. (1 honapja használom).
Esetleg annyira szeretnék hinni abban, hogy egy drága krém hat a karikáimra, hogy már látom azt a hatást is, ami nincs. Hát mert arra persze nem hat.
Mint ahogy vsz semmi sem hat rá, de még mindig nem adtam fel.

1 ÖSSZETEVŐ