tillisilli

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Babé Soothing Micellar Gel

Babé Soothing Micellar Gel
2019. december 4.

A legjobb barátnőm hozta magával egy közös utazásra, ahol én is használhattam, és rögtön beleszerettem az illatába (ilyen isteni finom babapúder-illat) meg abba, h nem szárít egyáltalán (mint bármilyen szappanos lemosó). szerintem NEM sminklemosó, szóval én arra nem használtam, hanem arctisztító, a smink levakarása utánra, vagy reggelre (aki akkor arcot tisztít, én cssk hideg vízzel arcot mosok).

Nem használom napi szinten, csak akkor, amikor az olajos kétfázusú sminklemosás után túl zsírosnak érzem a bőrömet, vagy ha annyira nem volt rajtam smink aznap, hogy nem kell sminklemosó, mert ez is leszedi egy lépésben a napi fényvédős hidratálómat és a beleragadt koszokat.

Kevés kell belőle, finom az illata, kímélő, nem szárít. Habzik, de kevéssé. A szemet nem csípi. (Száraz bőröm ezúttal is köszönetet mond) ja és gazdaságos. Újra fogom venni, nagyon kellemes termék.

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
2019. december 4.

Eredetileg anyukámnak vettem Karácsonyra, de allergiás lett rá (mint kb mindenre) ezért lepasszolta nekem a terméket. Én főként az alapozó v BB krém és napi szutyok leszedésére használom, a szememre egy rendes kétfázusú olajos szemfestéklemosót használok.

Oké volt ez a cucc, valóban tejjé alakul és lehet vele babrálni és masszírozni, csak erre általában nincs időm. Ezért csak rákenem, meleg vízzel eloszlatom, utána lemosom a szemsminkem, és az egész retket meg olajat leszedem egy forró vízben megmártott kicsavart sminklemosó kendővel. Ha zsírosnak érzem utána a bőröm, akkor még átmegyek v egy habzó micellás géllel, v csak egy rózsavizes vattakoronggal áttörlöm.

Nem fogom újravenni, túl drága, ellenben nem nélkülözhetetlen. Legnagyobb pozitívuma az isteni levendulás illata!

Maison Francis Kurkdjian Oud Cashmere Mood EDP

Maison Francis Kurkdjian Oud Cashmere Mood EDP
2019. november 29.

Update (2 évvel később): a tesztert még mindig nem használtam el teljesen, olyan kevés kell belőle és olyan ritkán, de vhogy megszerettem. Ősszel télen szokott ilyen füstös /elegáns hangulatom lenni.
Gyönyörű, nehéz, füstös illat. Nekem nem passzol, pedig ritkán találok egy illatot túl férfiasnak ahhoz, hogy viseljem... de ez túl nehéz, még kis mennyiségben is.

1 ÖSSZETEVŐ