tiltedfate

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 17.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bvlgari le Gemme Gyan EDP

Bvlgari le Gemme Gyan EDP
2022. május 10.

Cavallier a kedvenc parfümőrömmé vált az utóbbi évek során, nagyon eltalálta ezt a LV és Bvlgari exkluzív vonalat. Ebből a kollekcióból a Gyan és a Tygar a legjobb. Tartós és egyedi, viszont az ára nagyon magas. Ennek ellenére nálam 5 csillag.

Dior Homme Parfum

Dior Homme Parfum
2022. február 11.

Még 2019-ben sikerült beszereznem a 75 milis verzióból egy tesztert elég jó áron, ma már csak csillagászati áron lehet hozzájutni leginkább külföldi oldalakról. A valaha készített egyik legjobb designer parfüm, nem kérdés hogy maximális csillag. Csodálkozom Rhodesian kommentjén, miszerint a 100 milis verzió reformulált lenne, mert elvileg a dobozon batch kód mellett van egy "formula" kódja is a parfümnek, ami az összetevőkben való változtatást hivatott jelezni. Ez a kód pedig ugyanaz, mint a 75 milis változatokon, tehát elvileg nem kéne, hogy különbözzön a két verzió.

Marc-Antoine Barrois Paris Ganymede EDP

Marc-Antoine Barrois Paris Ganymede EDP
2021. július 8.

Akkor jöttem felpontozni. Elég ritkán írok véleményt ide krémmániára, de ide muszáj vagyok. Egyrészt kezdtem már nagyon unni a túlárazott, agyonsztárolt niche kínálatot, amelyek kb. annyiban különböztek egy pár jobban sikerült designer-től, hogy valamivel jobb minőségű alapanyagokat használtak Másrészt a "művészillatokkal" nem tudok azonosulni, mert ugyan tényleg nagyon egyediek, de számomra hordhatatlanok. Úgy érzem itt Quentin Bisch valami igazán maradandót és különlegeset tudott alkotni olyan módon, hogy az nem ment át a hordhatatlan kategóriába. Nem értek egyet az első hozzászólóval. Szerintem köze nincs az illatnak a Baccarat-hoz. Semmi, zéró, nulla. A második hozzászóló viszont nagyon jól leírta az illatot. Tényleg mindenkin máshogy érződik az illat, rajtam nagyjából ugyanolyan, mint a tesztcsíkon. Pézsmás bőr, egy kicsi sós minerális akkorddal és egy leheletnyi zöldalmával. Furának hat ez így leírva, de nagyon jól működik. Szintúgy, soha, semmi ilyesmit nem szagoltam még. Olyan mintha a távoli jövőből jött volna az illat, szinte leírhatatlan. Ja, a nerolis tesztcsíkra fújt két spricc 1 hónapon át illatozott, úgy hogy kb. 3 méter távolságból éreztem minden nap.