timcho03

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Eveline Cosmetics Clean Your Skin Tisztító és Mattító Tonik

Eveline Cosmetics Clean Your Skin Tisztító és Mattító Tonik
2022. március 2.

Így bő 2 hét használat után úgy érzem, ki merem jelenteni, hogy hozza, amit a leírásban ígér. Fontos tudni, hogy a legtöbb esetben allergiás reakciót mutatok nagyjából minden kicsit magasabb koncentrációjú szalicilsavas termékkel szemben, ezt is iszonyat félve mertem csak kipróbálni, de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért legfeljebb elajándékozom, ha mégse válna be. 1-2 összetevőn kívül tele van olyan csodahatóanyagokkal, ami egy zsíros-kombinált, pattanásra és mitesszerekre hajlamos bőrnek szüksége van. A savak láthatóan hámlasztanak, a panthenol és az aloe nyugtatja a bőröm. A szalicil is teszi a dolgát, összébb húzta kissé az alapvetően igencsak tág pórusaim, és nem is képződnek olyan szinten mitesszereim. A teafaolaj fertőtlenítő hatását annyira nem érzékelem, mert továbbra is jönnek elő pattanásaim, de ki tudja, ezt lehet, hogy a nálam fennálló, (de már kezelt) hormonális probléma okozza. Az első héten igaz, majd' elsírtam magam, mert eléggé kicsapott - értsd sok-sok pici pattanásszerűség - (valószínűleg ő volt a ludas, de a nyakamat azért nem merném erre tenni, mert az étkezésem sem volt a legtisztább), de biztosan volt hozzá köze, viszont most már nem érzékelem ezt. Nekem tetszik, gondolkodom rajta, hogy a lemosójával együtt használjam, de az nem volt fellelhető ott, ahonnan ezt beszereztem. Ennyi pénzért ajánlom kipróbálásra, mert nem sokat veszít vele az ember, ha mégse jönne be, ellenben ha igen, akkor meg rendkívül költséghatékony kis kencéhez jut az ember lánya 😉

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch
2020. december 21.

Én nagyon meglepődtem első használatkor!! :O Igaz, nincs sok összehasonlítási alapom, mert előtte csak az Alverde és a Garnier arctejét használtam, de hát ez ezerszer jobb! Először is az összetevői *-* a parfümöt leszámítva szuperek! De az is valahol a sor végén kullog, engem épp nem zavar. Az állaga, a bőrön való érzete nagyon nagyon jó, a tisztító hatásával is meg vagyok elégedve. Amin a leginkább meglepődtem, amikor először használtam, hogy nem hagyott különösebb réteget a bőrömön a korábbi társaihoz viszonyítva. Azoknál mindenképp szükségem volt egy gyengéden habzó lemosóra, mert zsíros, ragadós érzet maradt utánuk, még vizes lemosás után is, de ennél ilyen nincs. Tiszta vízzel is csak azért mosom meg utána az arcom, mert nekem valahogy az adja meg a tisztaság érzését. Nem szárít, sőt kifejezetten hidratáltnak érzem a használata után az arcbőröm. Úgyhogy nálam teljesített, abszolút újravevős!

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. április 6.

Mindent teljesít, ami a leírásban áll. Van egy alapvető természetes fénye a bőrön a felvitelt követően, de mivel nekem zsíros a bőröm, így pár óra után eléggé átfénylik, bár hozzá kell tennem, nem használok fölé púdert, lehet, azzal jobban teljesítene. Nagyon könnyen el lehet oszlatni, én ecsetet használok, és tényleg természetes a finishe. Egységes bőrképet ad, nagyon kellemes viselet, mintha nem is viselnék alapozót, a fedése nem túl erős, de nem is baj, ettől marad természetes a végeredmény. A megfelelő színárnyalatot szokás szerint megint nem sikerült eltalálnom. Az átfénylés ellenére, amire bár nagyon érzékeny vagyok, megadom az 5 csillagot. Legközelebb pedig igyekszem a bőrömhöz leginkább illeszkedő színt megtalálni.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ