timcho03

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch

Isana Clean + Care Milde Reinigungsmilch
2020. december 21.

Én nagyon meglepődtem első használatkor!! :O Igaz, nincs sok összehasonlítási alapom, mert előtte csak az Alverde és a Garnier arctejét használtam, de hát ez ezerszer jobb! Először is az összetevői *-* a parfümöt leszámítva szuperek! De az is valahol a sor végén kullog, engem épp nem zavar. Az állaga, a bőrön való érzete nagyon nagyon jó, a tisztító hatásával is meg vagyok elégedve. Amin a leginkább meglepődtem, amikor először használtam, hogy nem hagyott különösebb réteget a bőrömön a korábbi társaihoz viszonyítva. Azoknál mindenképp szükségem volt egy gyengéden habzó lemosóra, mert zsíros, ragadós érzet maradt utánuk, még vizes lemosás után is, de ennél ilyen nincs. Tiszta vízzel is csak azért mosom meg utána az arcom, mert nekem valahogy az adja meg a tisztaság érzését. Nem szárít, sőt kifejezetten hidratáltnak érzem a használata után az arcbőröm. Úgyhogy nálam teljesített, abszolút újravevős!

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. április 6.

Mindent teljesít, ami a leírásban áll. Van egy alapvető természetes fénye a bőrön a felvitelt követően, de mivel nekem zsíros a bőröm, így pár óra után eléggé átfénylik, bár hozzá kell tennem, nem használok fölé púdert, lehet, azzal jobban teljesítene. Nagyon könnyen el lehet oszlatni, én ecsetet használok, és tényleg természetes a finishe. Egységes bőrképet ad, nagyon kellemes viselet, mintha nem is viselnék alapozót, a fedése nem túl erős, de nem is baj, ettől marad természetes a végeredmény. A megfelelő színárnyalatot szokás szerint megint nem sikerült eltalálnom. Az átfénylés ellenére, amire bár nagyon érzékeny vagyok, megadom az 5 csillagot. Legközelebb pedig igyekszem a bőrömhöz leginkább illeszkedő színt megtalálni.

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2019. április 6.

Férjemnek vettem, mert eddig minden tus- és habfürdőtől kiszáradt és húzódott a bőre, pedig már tényleg mindenfélét próbáltunk. Ezt a semleges ph-ja miatt vettem meg, neki bevált. Én is elkezdtem sminklemosás utáni arctisztításhoz használni, de nekem sajnos szárítja az arcbőröm :( az illatával nekem nincs problémám, összességében 4 csillagot kap.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ