timcho03

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. április 6.

Mindent teljesít, ami a leírásban áll. Van egy alapvető természetes fénye a bőrön a felvitelt követően, de mivel nekem zsíros a bőröm, így pár óra után eléggé átfénylik, bár hozzá kell tennem, nem használok fölé púdert, lehet, azzal jobban teljesítene. Nagyon könnyen el lehet oszlatni, én ecsetet használok, és tényleg természetes a finishe. Egységes bőrképet ad, nagyon kellemes viselet, mintha nem is viselnék alapozót, a fedése nem túl erős, de nem is baj, ettől marad természetes a végeredmény. A megfelelő színárnyalatot szokás szerint megint nem sikerült eltalálnom. Az átfénylés ellenére, amire bár nagyon érzékeny vagyok, megadom az 5 csillagot. Legközelebb pedig igyekszem a bőrömhöz leginkább illeszkedő színt megtalálni.

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2019. április 6.

Férjemnek vettem, mert eddig minden tus- és habfürdőtől kiszáradt és húzódott a bőre, pedig már tényleg mindenfélét próbáltunk. Ezt a semleges ph-ja miatt vettem meg, neki bevált. Én is elkezdtem sminklemosás utáni arctisztításhoz használni, de nekem sajnos szárítja az arcbőröm :( az illatával nekem nincs problémám, összességében 4 csillagot kap.

Cien Classic Körömlakklemosó

Cien Classic Körömlakklemosó
2019. április 5.

Az első üvegnél néhány használat után elkezdett folyamatosan szivárogni felfelé a lemosó az adagolóján keresztül és a kis "tölcsérben" állt a tócsa. Betudtam gyári hibának, és miután így gyorsan elfogyott (elpárolgott), ezért adtam neki még egy esélyt, de ezzel is ugyanez történt. Úgyhogy hiába lenne jó ez a kialakítás és jó a lemosó, gyengéd, de hatékony, illetve az illata is kellemes, így nem túl gazdaságos.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ