Timcsi23

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

NYX Vivid Brights Szemhéjtus

NYX Vivid Brights Szemhéjtus
2019. február 6.

Nagyon tetszik! :)) Nekem van piros, lila, rózsaszín. Mióta divat a dupla tusvonal, azóta bátran kombinálom, nagyon jól mutatnak együtt a színek!:)
Különleges sminkekhez tökéletes választás. Egy dologra érdemes odafigyelni, ha vastagon, rétegezve kened fel, akkor hajlamos berepedezni. Viszont ha vékony rétegben viszed fel, nagyon szép lesz. Viszonylag tartós, egy 8 órás munkanapot simán kibír.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Contour Concealer
2019. február 6.

Nagyon kevés kell belőle, sokkal krémesebb és sűrűbb, mint az előző HD aplikátoros korrektorjuk. Ezáltal jobban is fed, elég hamar szárad, kicsit nehezebb eldolgozni a bőrön, de összességében jó terméknek találom. Az ára is baráti.

Realash Szempilla Növelő Szérum

Realash Szempilla Növelő Szérum
2019. február 3.

Én imádtam!! Gyönyörű szempilláim voltak, míg használtam. De kíváncsiságból más szérumokat is kipróbáltam, ez volt a Nanolash, illetve az Iglow. Nanolash szép pillákat növesztett, de inkább sűrűségre változott nem hosszúsága. Az Iglow-ot, na az amit felejtsetek el. A legdrágább -naiv voltam, hogy azt hittem, a dragabb jobb...- és a legrosszabb is egyúttal!
Azért írom ezt le, nehogy valaki úgy járjon mint én, hiszen senki sem a pénze ellensége, ez meg hát egyenesen rablás!
Viszont ez a szérum messze a legjobb, többet nem “kísérletezek”!
Hozza amit ígér, még a megfizethető kategóriába tartozik, és nem okozott semmilyen irritációt! Jár az 5 csillag!:)