timcsi76

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Vichy Homme Izzadásgátló Dezodor

Vichy Homme Izzadásgátló Dezodor
2012. március 3.

Először a páromnak vettem, aztán mivel nagyon dicsérte és én is hajlamos vagyok erősebben izzadni, hát kipróbáltam. Most már én is ezt használom, jelenleg ez a leginkább bevált golyós dezodor. Ugyan 48 órát nem kell bizonyítson, de egy álló napig maximálisan helytáll.

Avon 24k Gold Lip Gloss Szájfény

Avon 24k Gold Lip Gloss Szájfény
2012. március 3.

Nekem Pink színben van meg, szép, közepesen tartós, a szájfényekhez képest viszonylag jól bírja. Amikor már lekopott a szín, a csillámokból akkor is marad, emiatt sokáig tűnik "ápoltnak" a száj. Rúzs fölé is szép, de anélkül is megállja a helyét. Egyetlen hátránya, hogy annak ellenére, hogy a szájfények általában hidratálnak, itt csak átmenetinek érzem a hidratációt és ha sokat használom szárítja a szám, ezért váltogatni szoktam az Avon Glazewear (csillámos) szájfényeivel.

Avon Flower by Cynthia Rowley

Avon Flower by Cynthia Rowley
2012. február 25.

Hát ez nagyon érdekes! Olvasva az előttem lévő hozzászólásokat, én is pont úgy éreztem, hogy hol nagyon tetszett az illat, hol meg annak ellenére, hogy tetszett, mégis zavart az intenzitása. Pedig egy nagyon kellemes illat lenne, ha nem lenne ennyire erős. Nem tudtam hova tenni, ezért végül nem rendeltem meg (barátnőm viszont igen), csak a testápolóját használtam, az kellemes volt.

8 ÖSSZETEVŐ