Best of Beauty 2019

timcsike1989

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás
2014. szeptember 21.

Bedőltem ismét. Imádom, hogy annyira hülyének nézik a népet (köztük engem is), hogy felsorolnak 11 pontot amik szinte ugyanazok :D Ez nem is lenne gond, ha hatásos lenne. Fényes lesz tőle kicsit a haj és talán könnyebb kiszárítani. A dússág, erő és táplálás (ami miatt vettem) sehol nincs. Utálom! :D

Wella Pro Series Repair Balzsam

Wella Pro Series Repair Balzsam
2014. szeptember 21.

Imádom az illatát, ezért vettem meg. Soha nem sajnálom a balzsam mennyiségét, de ebből főleg nem. Muszáj egy fél maréknyit a hajamra kennem, hogy hasson. Pár percet hagyom hatni, így puha lesz a hajam és selymes. Nem rossz, de nem hinném, hogy újraveszem, nem ő az igazi.

Gliss Kur Hyaluron Filler Szérum Hajpakolás

Gliss Kur Hyaluron Filler Szérum Hajpakolás
2014. szeptember 21.

Gliss Kur-ék megint betaláltak a csomagolással, ennél csajosabb nem is lehetne és ellenállhatatlanabb. Egyszer használtam még csak, de megírom hátha mást is foglalkoztat. Az állaga nem olyan olajos, hanem inkább ilyen szárazolaj vagy nem is tudom. A hajhosszon próbáltam ki. Rákenem a hajamra és pár másodperc múlva már sehol sincs. Tényleg hidratálja és nem úgy mint más olaj, hogy rárakódik aztán beszívja, hanem ez egyből beleépül a hajba. Egy réteget is képez rajta, de azt is jó értelemben, nem olyan ragacsosat. Az illata kicsit nagymama parfüm, de pár perc alatt elillan. Nagyon durva, hogy a hajtövekre is lehet rakni :O Még tesztelgetek és mindenképp megírom.

2500 amúgy a Rossmannban.

Na azóta összevesztünk. A kezdeti lelkesedésem elmúlt, mert megmutatta a másik végletet is. Ha úgy gondolja puha és fényes lesz a hajad, aztán máskor fogja magát és semmit nem csinál. Hát velem ne szórakozzon! :D Meg veletek se, szerintem ne vegyétek meg..