Timcsoki

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik
2019. július 24.

Mire is való a tonik? Tettem fel magamnak sokszor a kérdést, aztán olvastam egy nagyon frappáns megfogalmazást: a tonik olyan a bőrnek, mint a ruháknak az öblítő! Szóval lehet tonik nélkül élni, - mióta ezt használom, tudom is- de nem érdemes! Tisztítás után végigtörlöm velem az arcomat és érzem az igazi komfortot! Nem húzódik vagy feszül a bőröm! Nincsenek rajtam foltok és nem viszket az arcom! Egyszerűen jó! Kevés is elég belőle, szépen megteremti a krémezés előtti egyensúlyt! Annak ellenére, hogy száraz bőrre lett kifejlesztve érdemes minden bőrtípusra kipróbálni (persze, csak csínján)! Sminkleszedésre nem ajánlom, de ez nem is arra való! Nem hagy fura ragacsos érzetet, vagy filmréteget a bőrön, de maradéktalanul leszedi az egyéb arctisztító maradványokat! Krémezés előtt azért érdemes várni pár percet, amíg teljesen felszívódik/elillan! Érdemes kipróbálni!

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2019. július 24.

Az egész termékcsaládot használom (nappali arckrém és olaj). Ez az éjszakai arcápoló egy igen testes krém! Nagyon kevés is elég a hidratáló hatás eléréséhez! Én mindig úgy alkalmazom, hogy egy kicsit nyomok a kezemre és felmelegítem az ujjaim között így jobban beszívódik! A tubusos megoldás (akárcsak a nappalinál) egy nagyszerű találmány, így nem kell belenyúlni a krémbe! Télen minden este alkalmazom, nyáron a nagy melegekben inkább csak 2-3 naponta (a kimaradt estéken a nappali arckrémjét használom)! Száraz bőrre erősen ajánlom!

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. július 24.

Télen és a hidegebb idők beálltával szoktam használni a rózsás nappali arckrémmel együtt! A száraz bőr minden tünetét meg tudom akadályozni/szüntetni vele! A pipettás megoldás miatt nagyon könnyű adagolni! Az arckrém felkenése előtt 3-5 perccel viszem fel! Pár cseppet rakok a kezemre, ezt felmelegítem az ujjaim között és mehet is! Vigyázni kell vele, mert ha túl sokat rak az ember lánya, akkor nehezebben szívódik fel az arckrém! Mivel ez mégiscsak egy olaj hajlamos tömíteni a pórusokat túlzott használat mellett! A titka abban rejlik, hogy ki kell tapasztalni a mennyiséget! Nyáron is szoktam használni, de inkább csak kúraszerűen alkalmazom ilyenkor a rózsás éjszakai arckrém alá egy erősebb strandolás után! Száraz bőrre erősen ajánlom!