Timcsoki

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Arany Tea Ajakápoló

Yves Rocher Arany Tea Ajakápoló
2019. november 13.

Sajnos nekem nem vált be! Elég egy kicsit szelesebb nap és már semmit nem tud a szél által megtépázott ajkammal mit kezdeni, pedig kenem vele! Ritka, de 4 hét használat után repül a kukába és hol van még az igazi hideg ahol tényleg bizonyítani kéne!

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik

Alverde Vadrózsás Arctisztító Tonik
2019. július 24.

Mire is való a tonik? Tettem fel magamnak sokszor a kérdést, aztán olvastam egy nagyon frappáns megfogalmazást: a tonik olyan a bőrnek, mint a ruháknak az öblítő! Szóval lehet tonik nélkül élni, - mióta ezt használom, tudom is- de nem érdemes! Tisztítás után végigtörlöm velem az arcomat és érzem az igazi komfortot! Nem húzódik vagy feszül a bőröm! Nincsenek rajtam foltok és nem viszket az arcom! Egyszerűen jó! Kevés is elég belőle, szépen megteremti a krémezés előtti egyensúlyt! Annak ellenére, hogy száraz bőrre lett kifejlesztve érdemes minden bőrtípusra kipróbálni (persze, csak csínján)! Sminkleszedésre nem ajánlom, de ez nem is arra való! Nem hagy fura ragacsos érzetet, vagy filmréteget a bőrön, de maradéktalanul leszedi az egyéb arctisztító maradványokat! Krémezés előtt azért érdemes várni pár percet, amíg teljesen felszívódik/elillan! Érdemes kipróbálni!

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2019. július 24.

Az egész termékcsaládot használom (nappali arckrém és olaj). Ez az éjszakai arcápoló egy igen testes krém! Nagyon kevés is elég a hidratáló hatás eléréséhez! Én mindig úgy alkalmazom, hogy egy kicsit nyomok a kezemre és felmelegítem az ujjaim között így jobban beszívódik! A tubusos megoldás (akárcsak a nappalinál) egy nagyszerű találmány, így nem kell belenyúlni a krémbe! Télen minden este alkalmazom, nyáron a nagy melegekben inkább csak 2-3 naponta (a kimaradt estéken a nappali arckrémjét használom)! Száraz bőrre erősen ajánlom!