Timcsoki

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tresemmé Heat Defence Hővédő Krém Vékonyszálú Hajra

Tresemmé Heat Defence Hővédő Krém Vékonyszálú Hajra
2023. április 8.

Tudni kell rólam, hogy vastag szálú és dús hajam van! Ezek alapján nem én vagyok az elsődleges célközönsége ennek a terméknek, de nekem nagyon bevált!
Én a hővédelem miatt vettem meg és ilyen tekintetben szuperül működik nálam!
Törölközőszáraz hajra rakok egy keveset, vigyázva, hogy a hajtőre ne kerüljön, így nem tapasztaltam zsírosodást! A végeredmény: puha, selymes, könnyen kezelhető haj! Mióta ezt használom, azóta kevésbé töredezett a hajam (festett sötétszőke)!

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték
2023. március 29.

A képen szereplő 8.11-es árnyalatot vettem meg! Eddig is 8-as színmélységű szőke hajfestéket vettem, szintén L'orealt, de nem volt az igazi, így gondoltam kipróbálom ezt! Nos, vegyesek az érzelmeim ezzel a festékkel kapcsolatban!

Negatívum:
- SOKKAL sötétebb lett, mint amit szerettem volna!
- tisztában vagyok vele, hogy minden hajfestéknek jellegzetes illata van, de ez konkrétan büdös!
- a pakolás rendesen megfogta a kezemet.

Pozitívum:
- a végeredmény egységes
- tökéletes volt az őszfedő hatása
- Nagyon puha lett a hajam
- hűvös hatást szépen visszaadja, semmi sárga vagy vörös tónus.

Számomra a negatívumok - a szín sötétségét leszámítva- , nem voltak olyan zavarók, hogy nagyon lepontozzam!
Igaz sötétebb lett, de nagyon sok dicséretet kaptam, hogy milyen szép a hajam, és maga a végeredmény csodás, egységes lett!

Ajánlom, de aki erre a termékre szavaz mindenképpen legalább 2 árnyalattal világosabbat válasszon (legalábbis a szőkéknél) és akkor nem lesz csalódás a vége!

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara
2022. november 28.

Nos erről a spirálról tudni kell, hogy nem fog műszempillával vetekedő pillákat varázsolni! DE: szuper a keféje, amivel nagyon egyenletesen fel lehet vinni a festéket mindenhová! A festék egy rétegben nagyon természetes hatást ad, két rétegben egy kicsit jobban kiemel (de nem lesz műszempilla hatás!), a második réteg után sem potyog a festék! Nincs pókláb hatás, nem csomósodik össze! Nekem a nagy kiszerelés simán kibír több hónapot (kb.5-6 hónap egy rétegben használva) rendszeres használat mellett is! Az ára elég húzós, de ha azt nézem, hogy mennyi pénzt kidobtam a rosszabbnál rosszabb spirálokra, amik a kukában végezték, akkor ez minden pénzt megér!