Timeajam

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab

Rituals Yogi Flow Tusfürdő Hab
2018. január 3.

Nagy szerelmem, ha épp nem kapok másikat ajándékba, akkor magamnak ezt veszem mindig. Szinte az összes Rituals tusolóhabot kipróbáltam és ez a legjobb.

Rituals Samurai Ice Shower Gel

Rituals Samurai Ice Shower Gel
2018. január 3.

Kezdetben a párom nagyon szerette, később úgy kellett rábeszélni, hogy használja el, mert csak foglalja a helyet a fürdőszoba polcon. Az illata nagyon jó, kicsit hűsít is. Újra nem hiszem, h venni fogjuk, jobban szereti a hab állagú tusolóhabokat.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Update:
Ma Január 3. van, este, tehát a szemöldököm már 4 teljes napot kibír. 2x mostam zuhany alatt hajat vele és nem kopott le, persze odafigyeltem, h azért ne sok vegyszer menjen rá. A holnapi napot még simán kihúzza. Vagyis nekem 5 napig fog tartani. Egyszerűen szuper. Nekem nem foltokban kopik, hanem inkább halványodik a színe. Nem színeződött egyáltalán el. Mindenképp javaslom, h egy éjszakára rajta kel hagyni felkenés után, én legközelebb is így csinálom. 😉

Rengeteg véleményt és videót olvastam és megnéztem mielőtt megvettem volna ezt a terméket. Kb. 2 hónapig köröztem, mielőtt be tudtam volna szerezni, pedig van Dm, Müller és Rossmann is nálunk. Majd 12 euróba került, de nem sajnáltam rá a pénzt, mert legutóbb 15 euróért festették a szemöldököm és 1, azaz egy napot tartott a festék....ennyit a német kozmetikusokról. Ha otthon festetem, minimum 2 hétig szép a szemöldököm úgy, h a bőröm is festékes marad, aminek örülök, mert néhol hiányoznak a szálak.

Szóval december 30-án este kentem fel. Gondoltam vagy klassz lesz, vagy nem megyek a szilveszteri buliba🤣.
Sötét barna árnyalatot vettem. Állaga tényleg kicsit ragacsos, de egy srég ecsettel a szemöldök végeit gyönyörűen meg lehet csinálni, a vastagabb részeken nekem bevált a saját ecsete is.
Másnap reggel húztam le a festéket, persze megszáradt rendesen. Nem fogta össze a fehér párnát sem éjszaka. Egyszerűen el lehetett távolítani, szerintem inkább hagyni kell egy kicsit tovább száradni és akkor anélkül, hogy kitépné a szálakat, egyszerűen kb 5 mp alatt eltávolítható.

Hogy milyen lett? Egyszerűen szuper😉 99%-ban, mintha a magyar kozmetikus csinálná. Igaz kell hozzá egy kis kézügyesség is. Szóval tegnap reggeltől nagyon tutkó szemöldökeim vannak. Átbuliztam az éjszakát, izzadtam is, zuhiztam is és ugyanúgy néz ki kb. 40 órával később, mint amikor lehúztam a cuccot róla. Ha így fog tartani, akkor megkockáztatom, hogy legalább 5 napot is ki fog birni.

Sokan panaszkodnak, hogy nem tart 3 napig...hát el kellene olvasni a használati útmutatót, hogy ehhez legalább 1 éjszakán át rajta kellene hagyni a festéket.

Eddig 5*, pár nap múlva Update-elek.