timeam

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 3.

Teljes az imádatom eme alapozó irányába. Ugyan nem használtm még más high-end alapozót, de az eddigiek közül magasan ez viszi a prímet. Nagyon finom textúra, nem szárítja le azonnal az arcomat, szépen eldolgozható és "lágy" finist ad. A szokásos szérumok és hidratáló után az ujjammal viszem fel és ez elég alap neki. Télen kelleni fog a több hidratálás, mert úgy azért hajlamos szárítani. Érdekes, hogy tavaly ősszel vettem Glamour napokon és amikor pár héttel korábban mintát kértem, még egy másik árnyalatot kaptam a boltban használt árnyalatmegállapító okoskütyü tanácsa alapján, de ez is teljesen jól passzol. Azért sokat alakíthat a színén egy kontúr vagy highlighter is. Az eladónő tanácsára közvetlen a szemem alá nem szoktam felkenni, mert az ottani ráncokba beleül (nekem sajnos minden nagyon beleül, még nem találtam csodaszert), de az arc többi részét csodaszéppé teszi.
A fedése szerintem közepes. A legtöbbször csak színezett fényvédőt szoktam használni (nagyobb bőrhibák híján), azokhoz képest azért látványosan erősebb a fedése, de mégsem ad vakolat érzetet.
Nem gondolom, hogy tovább kísérletezem más high-end alapozókkal, mert ez nekem abszolút minden igényt kielégít, de biztos nem térek vissza már az alacsonyabb kategóriákhoz sem, hogy tudom, tényleg van különbség a drogériás alapozók és eközött.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2019. október 3.

Az eddigi legjobb primerem, pedig használtam Clinique-t is. Nem látok közöttük óriási különbséget, dea z biztos, hogy ez is szép alapot ad, jól bírja a sminket és sokáig matt marad. Azért retusált fotó hatást nem szabad tőle várni, de mindenképp tartósabbá teszi a sminket.

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. október 3.

Abszolút működik, a saját példámon tapasztaltam. Az elején, minden este használva nekem kb másfél hónap után látszott először, hogy hosszabbak lettek a pilláim. Utána is folytatódott a növekedés és 2-3 hónap után elértem a maximális hosszt. Azután már nem nőttek, maradtak ugyanakkorák, így elkezdetem lecsökkenteni az adagot heti 2-3 kenésre. Ez azóta is tart, most már több hónap után és a pillák még mindig gyönyörűek. Sűrűségben nem tapasztaltam változást, de szerencsére nekem előtte is jó szempilláim voltak, csak hát ugye táskából, cipőből és úgy látszik szempillából sem elég soha. :D
Szerintem egyébként mindegyik bimatoproszt tartalmú ilyen termék jó lehet, mert egy barátnőm a fekete dobozos márkát használja, anyukám pedig a Molashest és mindegyiküknek gyönyörű pilláik nőttek. Ez talán a legkevésbé gazdaságos, mert ez kerül a legtöbbe és a legkevesebb van benne, így én már be is szereztem egy Molashest, mert abban több anyag van kevesebb pénzért. :)