TimeaZsofia

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. június 29.

Én is csatlakozom Makk Zsuzsó véleményéhez,.nekem is legjobban "booster"-ként vált be.
Pl. a TO Hialurunsavja magában kicsit "feszít", de ha hozzáadok 2-3 cseppet ebből, sokkal kellemesebb textúrát kapok, ami érezhetően hidratál.
Ez a termék nem tesz olyan hatást, amit azonnal, vagy másnap látunk, de érezni, hogy tényleg hidratál.
Mint a legtöbb TO termék, ez is "tömény", tehát a 2-3 csepp abszolút elég.
Egyik kedvencem lett, mindennel kompatibilis, Jolly Joker. 5*

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. június 25.

2020.június 25. Azóta rájöttem, hogy a petrolatum nagyon is jó, ha a cél az, hogy a bevitt hidratáló,stb.hatóanyagok benn is maradjanak a bőrben. Esti lezárókrémként használom az arcomra.

2019. április 7. Nagyon jó hidratáló krém. Jó kézre, lábra, testre és arcra is, bár én nem ezt használom arcra. A Cerave Moisturizing Lotion(nem a Daily Moisturizing Lotion) nemcsak pumpás, ami eleve előny, de nincsen benne petrolatum (főként a 7. helyen). Na, azt használom arcra.

Ez egy lezáró krémnek nagyon jó annak, akinek nincs problémája a kőolajszármazékokkal.
A krém sűrűsége ellenére csodásan beszívódik, a ceramidok pedig nagyot dobnak az incin. Összességeben teljesen elégedett vagyok vele, biztosan elhasználom a 177 ml-t (ami tubusos!) 5 csillag

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. június 25.

2020.06.25. Szerintem ez még "fixáló-spray"-nek is jó. Összehasonlítottam a MAC Fix+-szal az összetevőket, gyakorlatilag majdnem ugyanaz van benne 10x annyi pénzért. Az sem fixál semmit, csak jó drágán eladott víz, pár minimális összetevővel és parfümmel. Ebben nincs parfüm, de hialuronsav és panthenol is van benne.

2019.01.20. Update : még mindig jónak tartom, bár a tartósítószer talán picit lehetne hátrébb az inci -ben😊 Mostanában úgy használom, hogy hialuron szérum után (jelenleg HA5 Rich) fújok belőle egy pár spriccet, szinte érzem, ahogy megnyílik a bőrömön a hialuronsav, hogy befogadja a nedvességet. Így visszaolvasva, picit túl érzékletes lett, bocs.

2018. 11. 11.Nagyon jó termék, jó áron. A géles állagú is jó, de ebben van hyaluronsav és egy kis tejsav is. (Gondolom, itt a hidratáló jellege jön ki inkább, mivel elég hátul van az inci-ben)
Tonikként használom.