Timi01

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP
2021. október 19.

Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat de a 5th avenue nagyon jó kis illat. Kezdetben nem érzek külön semmilyen virágot, olyan mint egy napsütéses mező. Szép kerek az egész enyhe balzsamos alappal. Hétköznapra tökéletes, közepes tartóssággal. Nekem az üvege is tetszik, egyszerű, elegáns mint a parfüm ami benne van.
Régen, amikor még Mo-on nem volt L’Occitane, volt jázminos parfümolajuk. Nem a mostani bergamottos, hanem tiszta jázmin. Kis csavaros üvegben volt, 2-3 csepp elég volt, egész nap lehetett érezni. Imádtam, sajnos azóta megszűnt de az üvege még megvan. Ez az Arden parfüm rajtam megszólalásig a régi parfümolaj felfújás után kb fél órával. Tiszta jázmin!

Lancôme Poeme

Lancôme Poeme
2021. október 19.

Írták talán másik illatra, hogy anya-illat. Ez nekem nagyon az! Békés, meghitt, biztonságos otthon illat. Édes az elejétől a végéig, nagyon tartós, másnap is lehet érezni bőrön is. A végén már csak a vanília marad de nem tolakodóan, inkább testápoló-szerűen egybeolvad a bőrrel.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2021. október 14.

Mindenkin imádom, akiken eddig éreztem, meleg, szexi illat volt. Na de kérem szépen, vannak Ők és vagyok én, akin kb minden fordítva működik mint a legtöbb emberen. Rajtam a málna nagyon hidegen indít, ez szerencsére csak pár perc, utána jön a bazsarózsa és tádám, megmenti a helyzetet, krémes, meleg finomság lesz belőle. Ebben a fázisban nagyon hasonlít a la nuit tresor edt-hez, amit egyre kevesebb helyen tudok már beszerezni. Így vettem meg a midnight rose-t, aztán azon kaptam magam, hogy automatikusan nyúlok érte reggelente, most már elképzelhetetlennek tűnik, hogy ne legyen belőle itthon. A kis hamis észrevétlenül bekúszott a mindennapokba.