Timi01

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 31 eladás
Megnézem

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk

Miss Sporty Can't Stop The Color Körömlakk
2019. december 7.

Fehér v vmi más alapra kell használni mert RÁ VAN ÍRVA, hogy watercolor effect. Érdekes, hogy minden olvasás/értelmezés nélkül le van pontozva egy termék... az viszont bíztató, hogy ha vmi indie cucc lenne mindenki ujjongana 🤦‍♀️. Szóval nem fed mert nem arra lett kitalálva. Az, hogy felesleges vagy nem mindenki el tudja dönteni. A színek cukik viszont ha van ilyen színű lakkunk átlátszó hozzáöntésével pont 0 energiabefektetéssel meg tudjuk csinálni magunk is, ettől függetlenül szerintem jó dolog, hogy drogériás kínálatban is lehet kapni ilyen lakkokat. Ha vki szeret kreatívkodni, jól jöhet :).

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. március 31.

Szép természetes pillákat lehet varázsolni vele de nagyon hamar beszárad, így már nem annyira éri meg az árát. Egynek elmegy de semmi extra.

Laura Biagiotti Venezia Pastello EDT

Laura Biagiotti Venezia Pastello EDT
2019. február 23.

Á, lányok-fiúk végem van :). A másik illat Priscilla Presley Moments-e mellett ami a legelső “komoly” parfümöm volt, sok üveggel elfújkáltam belőle. Akkor olyan természetes volt, hogy vannak ezek az illat csodák, álmomban nem gondoltam volna, hogy lesz idő amikor nemcsak az illatot de az üveget is visszasírom.
Ezúton szeretnék csatlakozni a hozzák vissza mozgalomhoz, eskü most is használnám és nagy tételben vásárolnám.