Timi01

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Foreo Iris Szem Masszázs Készülék

Foreo Iris Szem Masszázs Készülék
2023. szeptember 27.

Nekem a 2-es van meg, fogalmam sincs, hogy mi a különbség a kettő között. Az Iris-szel is úgy jártam mint már sok termékkel, hogy értetlenül nézegettem és megfogadtam, hogy biztosan nem veszem meg. El sem tudtam képzelni, hogy mitől lehet olyan jó, hogy ennyibe kerüljön. Aztán atombiztos karikák költöztek a szemem alá és addig-addig hergeltem magam, hogy megvettem. Aztán eltettem a szekrénybe. Aztán nem tudtam hova tettem. Végül meglett és……nem működött. Csak úgy, hobbiból, nem kapcsolt be. Visszaküldtem és nagyon hamar, pár napon belül megérkezett a cserekészülék, egy szavam sem lehet a gyorsaságra. Az első használat egy álom volt. Olyan érzés mint amikor jeges borogatást teszel a szemedre és aludtál volna plusz pár órát. A karikák is szemmel láthatóan csökkennek (ez átmeneti hatás). Később is nagyon pihentető érzést nyújt, nagyon megszerettem.

NYX Honey Dew Me Up Primer

NYX Honey Dew Me Up Primer
2023. május 7.

Hirtelen kellett egy primer, őt vettem meg. Kellemes csalódás volt, nem sokat vártam tőle, teljesen random választás volt. Hozza amit a drágább társai: egységesít, egyenletesebbé teszi a bőrt és tartósabbá teszi az alapozót. Annyira nem értek hozzá, hogy ez limitált vagy állandó darab de venni fogok egy tartalék üveggel.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2023. május 7.

Drogériás kínálatban meglepően korrekt alapozó, nem oxidálódik, nem fénylik át, elég jó, bírja a napi megpróbáltatásokat (archoz nyúlkálás, orrfújás, maszk). A ráncokba nem ül bele, viszonylag jól korrigálja a tágabb pórusokat. Ecsettel szoktam felvinni a mézes primer-ére, teljesen megéri az árát.