Timi27

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

By Terry Soleil Piquant

By Terry Soleil Piquant
2022. május 24.

Többszöri tesztelés után írom a véleményem 10 ml minta alapján. Próbáltam melegben, hidegebb időben..a végeredmény az hogy egy friss citrusos illat, íriszt, vaníliát nem érzek benne, de van benne egy olyan mellékzönge, talán a vetiver, ami miatt picit szúróssá válik rajtam.. óvatosan kell adagolni, így is tettem, de mégis erőteljes citrusos .. ettől függetlenül érződik hogy egy minőségi illattal van dolgunk, de sajnos mi nem passzolunk össze..

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal
2022. április 30.

Kifújáskor elsőként a pézsma csapja meg az orromot, lehelletnyit szúrósan, majd jön az ámbra . Először a csuklómon próbáltam ki, és a szúrósság miatt hezitáltam, hogy merjem -e a fülem mögé is fújni :) Aztán igen, kipróbáltam "rendesen " fül mögött. Friss, de erőteljes illat vett egyből körbe, mely pár perc múlva azért enyhült... Frissessége és kis szúróssága ellenére hidegebb és melegebb időben is el tudom képzelni. Az összetevők között van rózsa és vanília is, bár ezt nem lehet a bőrömön felfedezni, fás jellege érvényesül még. Pár perc múlva enyhül a szúróssága, és kicsit bepuhul.
Nem kimondottan mondanám virágos illatnak a benne lévő fehér virágos jegyek ellenére sem. Mondjuk ez nekem jobb, nem szeretem ha túlzó egy parfümben a sok virág..
Elegáns, kifinomult. Érződik az összetevők minősége. És persze legjobb a fül mögött kipróbálni, úgy sokkal szebb, mint csak a csuklómról szagolgatva:)

nu_be 3Li EDP

nu_be 3Li EDP
2022. március 13.

Ez egy rózsás muskos , fás illat, melyet unisexnek titulálnak, de én inkább női illatnak gondolnám. Abszolút nem édes, pici rózsa fásan. Nekem ami először eszembe jutott róla: JHG Lady Vengeance Extreme, de a rózsa nem annyir mély ebben , mint a JHG-ban, hanem inkább fásabb, picit szúrósabb,de semmiképpen sem a friss rózsa...egy próbát megér.