Timi27

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Chanel Les Exclusifs De Chanel 1957 EDP

Chanel Les Exclusifs De Chanel 1957 EDP
2021. február 6.

Chanel rajongó vagyok, ez már nem vitás :) ez egy friss, elegáns, nagyon szép illat. Abszolút nem édes, vanília sehol sincs rajtam, viszont rózsabors, bergamott , aldehidek, cédrus igen.. Chaneles elegancia.. Első öt közé bekerült nálam :)

Tom Ford Noir Pour Femme EDP

Tom Ford Noir Pour Femme EDP
2021. január 14.

Update 2021.január:
továbbra is erősen , alkoholosan, borszagúan indít, ez a része nem tetszik, mellbevágó, így ha nem vagyok türelmes maradok annál hogy nem tetszik. De ha várunk, egy kellemes, fűszeres, krémes illat leng körbe. Rajtam a vanília nem dominál, édeskés, de nem durván.. Télen is fogom hordani.

A Tom Ford illatokkal eddig nem kerültem nagy barátságba.. próbáltam, de nem ment.. aztán egyik nap újra próbálkoztam vele... igaz, hogy nagyon meleg van, ezt pedig egy téli - őszi illatnak gondolnám, de melegben is akartam egy próbát tenni vele... hát igaz, hogy valóban egy mély, telt, fűszeres illat... az első illatolásra az első gondolatom most is az volt,hogy nem, nem, ismét nem fog tetszeni.. túl erős, túl fűszeres, túl mély még hideg időben is.. . de ahogy telt- múlt az idő, kezdett enyhülni, puhulni az illat, és egy nagyon szép, kellemes, nyugtató illat csapta meg mindig az orromat.. szóval leszáradáskor már nagyon tetszik, az elején domináló erős illat negyedóra múlva enyhül...nem lesz nagy szerelem, de jó illat !

Giorgio Armani Armani Prive Gardénia Antigua EDT

Giorgio Armani Armani Prive Gardénia Antigua EDT
2020. december 26.

Rá kellett jönnöm, hogy a gardéniás illatok nem állnak jól nekem. mostanában többet próbáltam amiben ez szerepel... ezen túl ez az illat egy klassz virágillat, nagyon is virágos, erősen, intenzíven, később enyhül egy picit, de tulajdonképpen egész nap körülleng , mintha virágoskertben lennék ... nem olyan túlzó és harsány, de nagyon érződik benne a gardénia, mást nem is nagyon érzek.. íriszt sem.. szép, elegáns, csak nem az én világom.. amikor magarmra fújtam az jutott eszembe, hogy egy elegáns esküvőn vagyok.. esküvői illatnak el tudnám képzelni..