Timi27

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Venise EDT

Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Venise EDT
2020. január 14.

Kellemes, elegáns, friss, virágos illat, enyhe púderes leszáradással. Nem nagyon szeretem a virág illatú parfümöket, de ez nem túlzóan virágos, nem érzem úgy, hogy egy komplett virágcsokor van rajtam. Szépen simulnak egybe az összetevők, egész nap kellemesen leng körbe. Minőségi, luxus illat, szerintem minden évszakban nagyon jó hordani :) mindig jókedvre derít :)

Guerlain Encens Mythique EDP

Guerlain Encens Mythique EDP
2019. december 8.

Nagyon fűszeres, keleties illat, több órán keresztül intenzíven érezteti, hogy még itt vagyok és nem engedek az erőmből.. Nem egy modern illatnak mondanám, de megvan a maga varázsa, főleg hideg időben.Az első pár órában nem igazán tetszett az erős fűszeressége, de 2-3 óra múlva már kellemes , picit krémesebb, kellemesebb illatfelhő vesz körül. Több óra múlva rajtam van egy kis hasonlóság a Guerlain Samsara-val, de itt nincs meg az a szúrósság, mint a Samsara esetében.

Chanel Allure

Chanel Allure
2019. november 16.

Régebben nem hagyott bennem mély nyomokat ez a parfüm.volt benne egy olyan jegy, ami nagyon erős és zavaró volt. De pár napja hűvösebb időben újra próbáltam. Friss citrusossággal indít, leszáradása púderes, elegáns, virágok is érezhetőek benne.