Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Jardin Boheme Rendez-Vous Nocturne EDP

Jardin Boheme Rendez-Vous Nocturne EDP
2023. január 8.

Valahol Montale Mukhallat és a 2005-ös Miss Dior Chérie edp közé teszem félúton az illatát. De hasonlít még YSL Mon-jára is ez az illattípus. Nekem, rumos-epres rózsalekvár, vagy eperlikőrös rózsa, marhaédes kis szirupka de isteni finom, lágyan fűszeres. Nem nagy szillázsú, nem fogunk vele hatalmas illataurát puffantani magunk köré, viszont pont kellemes így, tartóssága sem extrém de teljesen rendben van. Tetszik ez is nagyon!

Jardin Bohéme Nuages de Coton EDP

Jardin Bohéme Nuages de Coton EDP
2022. december 30.

Isteni finom! Hermés kert stílusú. Friss erdei-mezei, megnyugtató, puha tavaszi-nyári természetillat. Nagyon kellemes meglepetés, igazán jóleső érzés lehet egy ilyen parfümbe burkolózni, hatalmas újítás, bátor húzás a lassan 10enéve tartó cukordömpinggel párhuzamban. Aki mer, az nyer! Hajrá Jardin Bohéme!!!

Jardin Bohème L'essence De La Terre EDP

Jardin Bohème L'essence De La Terre EDP
2022. december 30.

Na, még ez hiányzott nekem így év végére... Még egy márka, még egy illatkattanás. Hála az égnek, ezt még egész emberi áron adják mert már marhára be vagyok sokallva, hogy minden illat 30-50.000 Ft. Hogyan???
A Hermés kertekre csavarodtam rá legutóbb, de a reformuláktak semennyire se tartósak, így jó dupe-ok után néztem belőlük inkább.
Ezekből a fa kupakosakat volt szerencsém tesztelni, tök véletlenül teljesen a Hermés-kertek stílusát hozza. Nagyon tetszenek, szép sorban el is kell kezdenem beszerezni őketmert szenzációs friss, zöld, rügyedző-bimbódzó tavasz és kikeket mind. Ezek a naturális, természetközeli illatok nekem újabban nagyon tetszenek, elmenyugtatók.
No, de most erről az illatról is! Volt tizenéve egy RL Harem-em. Nekem ez azt az illatot hozza. Mézes-csokis frézia ami vaníliás vetiverre szárad le. Nem egy bonyi illat, de olyan fincsi, jó beleburkolózni. Csillagos 5ös.