Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nesti Dante Luxury Black Soap

Nesti Dante Luxury Black Soap
2020. december 27.

Férjemnek vettem ezt a tìpust.
Szépen lassan pròbálom átszoktatni Őt a szappanra, nekem nagyon hamar sikerült, de ő valamiért idegenkedett tőle sokáig. Nem régóta használja még, de már most érezhetően jobb a bőre, komfortosabban is érzi magát.
Érzékeny és problémás bőre van egyébként, főleg a felkarján, combjain, (psoriasis hajlam, ill.pici kora òta keratosis pilaris...), napi 2x (reggel és este is) testápolòznia kell magát ahhoz, h.legyen egy kis kényelemérzete, tehát nagyon nem mindegy, mit használ. Ez viszont ùgy néz ki, tényleg jò választás! Finoman hámoldò (keratolitikus), a bőrpìrt is 2-3 alkalom után látványosan csökkentette, tehát a gyulladásgátlò hatása is működik.
Uniszex darab, megjelenését tekintve simán a pasik számára is ajánlhatò jò szìvvel. Igazán maszkulin: hatalmas, nehéz, fekete, erőteljesebb borsos-fűszeres, tartòs illatù. Ahogy felhabzik, finom-puha, igazán krémes habja lesz, élmény vele zuhanyozni.
Érezhetően luxi termék.
/ Premensis-ragyuszos időszakban a reggeli arcmosáshoz lenyùlom magamnak, csoda-cucc. /

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2020. december 23.

Imádom Lady Gaga-t, egyedi illatokat dobott piacra a saját égisze alatt, imádom Valentino-t is, ez ìgy igencsak bizalomgerjesztő, ráadásul az illatjegyei mind tetszetősek, szòval baromi nagy izgalommal vártam a vele valò első találkát! Étvágygerjesztő volt számomra ùgy ahogy van. Fél-gurmandus, pezsgős-nyüzsis, modern és egyedi fincsiséget vártam és reméltem. De már ùgy voltam vele mint anno a Dior Poison Girl edp-vel, h.egy életem, egy halálom, ha nem futok bele záros határidőn belül akkor én biza megrendelem vaktában. Szerencsére az anyagi kereteim miatt akadályoztatva lettem eme elhamarkodott döntésemben. És hála az égnek egy drága illatostársunk megosztotta velem a mintácskáját ìgy rengeteg pénzt és a további parttalan vágyakozást megspòrolta nekem! Innen is örök hálám drága Liácska!
Első gondolatom: Ezzzmiezzz??? Értetlen arcom, kikekeredő szemeim kìséretében... Hátcccccő,....nem is tudom... Nagyon gyatra. Fantáziátlan vacak... És szép lassan felstumfoltam magam...
A pofám leszakad de komolyan!!! Ekkora csalòdást?! Nincs nekem elég bajom?! Nem gondolkodtak rajta, ezt egyértelműen kiérezni, de semmi egyebet, annyira mesterkélten mű. Ilyen szép illatjegyekből ennyire elcsépelt, tònustalan, semleges sz..t?! Hallatlan. Nem foglalkoztak vele, csak löttyintsünk össze valamiket gyorsan, kapkodva, ùgyis mindjárt itt a karácsony, oszt' hadd tülekedjen érte a pénzes, "ùjgazdagja"! (...már elnézést és tisztelet a kivételnek...) Pedig ebből ìgy most nem sok profit lesz... Max.14-16 éves kislánykák első "komolyabb", drágább illata lehetne, de csak h.végre ne anyuci Lancome La Vie Est Belle-jére és ne a nagyi Chanel Coco Mademoiselle-jére járjon rá... Nagy nulla... :///
Az üvege helyes (amùgy kissé M.F.K. Baccarat Rouge 540 áthallás, az illatba is pròbáltam beleérezni...), masszìv, minőséget sejtet, emiatt +1 csillag, a tartòssága rajtam dìcséretes, a gyors zuhanyt is simán bìrta, erre kap még egy pluszt.
Több szòt nem is szeretnèk rá fecsérelni, mert dühös vok és csalòdott, haragszom rá :/

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2020. december 20.

Brutális illatéhségem támadt... Leküzdhetetlen.
Falánk mòdon csak illatolnék, tesztelgetnék, kenném a kis mini mintácskáimat és fùjnám (locsolnám-önteném☝️) ami csak a kezem ügyébe kerül. Többek közt ezt a fincsiséget is.
Mert ez a parfüm egy ikon. Modern-klasszikus.
Ròzsa-gyűlölőknek, és klasszikus illat-utálòknak is javaslom kipròbálásra. Valahogy a Trésor képes mindmáig modernnek hatni, bár már tényleg nem trendi (de nem is kell annak lennie, arra ott vannak a flankerei), mégis azt gondolom, hogy 30 felett egyszerűen tündököl benne az ember lánya, érdemes vele tenni egy pròbát, szebb, jobb, csilingelőbb, komolyabb, megjegyezhetőbb mint a flankerek.
Lentebb olvastam, hogy tojáslikőr és WU2 elegye... Ez a valaha volt legtalálòbb hasonlat, mert rajtam is ilyen!
Alkalomra, irodai szürke hétköznapokra, vagy csak ha rákìvánunk, mindig jò. Ősztől tavaszig a legfincsibb.