Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Chloé See By Chloé

Chloé See By Chloé
2019. október 19.

Nos, valòjàban nekem csak èpp az alapillatai nem jönnek be a Chloè-nak (tehàt a Chloè by Chloè-vonal), az összes többi szuper! A Nomade-ok az ultramodern, vagàny, "tökös-csajos" vonallal, a Love-vàltozatok az èrzèki, szupernőies, szexi vonallal, a See by Chloé-k pedig a nagyon kecses, romantikus, bàjos, babás. See-k közül azt hiszem, a Belle ami elsőre elvaràzsolt, majd az Eau Fraiche lett szerelem, de hamarosan le is àlltak a gyàrtásukkal. Az utòbbi pàr évben ezt a sima See vàltozatot kerülgettem, mire megtetszett, nem kivontàk ezt is a forgalombòl?! Van ilyen? Normàlisak egyàltalàn "ezek"? Biztosan nem azok...mert akkor mèg a Love-ok is elèrhetők volnànak...
Haragszom ràjuk!!! Nagyon.
Ez egy szuper parfüm! Édeskèsebb tisztasàgillat, fàssàggal, viràgokkal. Maga a harmònia.
Stìlusàban Tommy Girl Cologne, de lehet, csak az almaviràg, almafa-kombò ami miatt arra asszociàlok.
Fincsi nagyon!
Mértèkegysèg a liter! ;)

Sarah Jessica Parker Stash

Sarah Jessica Parker Stash
2019. október 18.

Nekem az olaj vàltozata van meg, flancos, pazar, isteni finom. Nagyon kellemes meglepetès volt, azonnal belezùgtam. Rètegezhető is màs illatokkal (pl., vanìliàssal, karamellàssal, fűszeressel...), de mindent legyűr hamar ès csak benne gyönyörködhetünk. Megèri beszerezni! Különleges illat.

Prada Infusion D'Iris Absolu EDP

Prada Infusion D'Iris Absolu EDP
2019. október 13.

Update: Ìriszes illatok kiràlynője! Vègtelenül elegàns, kortalan, örökèrvènyű csodaillat.

Mennyei puha finomsàg. Nagyon enyhèn èdeskès íriszes vanília, leszáradàsàban púderes, bőrös ès picit mandulàs jegyekkel. Semmi klisè, semmi sallang. Fennsèges, igènyes parfüm, full termèszetes elegancia. Tökèletes őszi illat alkalomra ill.a mindennapokra egyarànt!