Timi8

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. május 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Calvin Klein Obsessed for Women Intense

Calvin Klein Obsessed for Women Intense
2022. január 23.

Már vártam a CK-től vmi fogamravalòt, mert az utsò illatuk ami telitalálat lett az a Forbidden Euphoria. No, az pedig nem most volt! De végre most az Obsessed intense-zel ùjra eltalálták az ìzlésemet, sztem imádatos egy illatot sikerült alkotniuk.
Csere-bere kapcsán lett az enyém
de már tavaly is nagyon birizgálta a fantáziám csak mindig elmaradt a vásárlása... Van egy olyan sanda gyanùm, hogy már nem sokáig lesz a polcokon, ìgy akinek tetszik, tessék belőle betárazni. Én biztosan ìgy fogok tenni! Nem egy kifejezetten parfümillatù parfüm, inkább feelingje van, nem is akármilyen, ráadásul simán uniszex is a szentem. Ezzel együtt pöpec kis illat. Egyszerű, megfoghatatlan, UFO. Stìlusában számomra kissé Bvlgari The Roman Night ami szintén szerelem.
Az üvegcséje egyszerűen gyönyörű, tenyérbesìmulò kerekded kavics. Annyira illik az illathoz is és hát öröm kézbevenni!

Comptoir sud Pacifique Coco Figue

Comptoir sud Pacifique Coco Figue
2022. január 20.

Hááát.... nem tudom. Büdösnek nyilván nem nevezhető de azért nah... Parfümnek sem nagyon... Se kòkusz, se füge, kifùjáskor vmi művanìliás-műgyümölcs, leszáradásában kis sárga meg zöld Haribo gumimaci. Nincs vmi nagy szillázsa de legalább tartòs. 7-14 éves korosztálynak ajánlom illetve a Pink Sugar leváltására tökéletes de kb.ennyit tud. Az üvege számomra ellenállhatalanul tetszetős, és megnyerő. Amùgy csalòdás, másra számítottam.

Dkny Be Tempted Donna Karan EDP

Dkny Be Tempted Donna Karan EDP
2022. január 20.

Semennyire nem vagyok oda a DKNY almácskáiért (holott az alma, gránát, gömb...stb üvegcséket elfogultan imádom), és hát a piros sem a kedvenc szìnem...(bár van 3 kedves piros üveges illatom is), de azt kell mondanom, hogy ez egy nagyon jòlsikerült illata a DK-nek. Van olyan jò mint a sötétlila verziò. Ez is füstös, gyümölcsös, nem tùl pacsulis, hála az égnek, az anyaillatot nyomokban sem tartalmazza. Egész egyedinek mondhatò, tartòsságbéli gond sincs vele. Csak amiatt nem 5 csillag mert van jobb/testhezállòbb illatom is nála, viszont számomra érthetelen, miért nem lett népszerűbb ùgy, hogy az ennél vacakabb illatokért meg vagyonokat fizetünk és agyonajnározzuk... Nincs igazság!