Timi92

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. január 4.

Basszus ez marha jó körömlakk :O Itteni vélemények alapján vettem meg és sejtettem, hogy jó lesz, de hogy ennyire?
Egy átlátszót és egy "48 my love diary" színt vettem. Először az átlátszót vittem fel. Kb. 60 másodperc alatt megszáradt, ezzel ki is elégítette minden igényem.
Ezután jött rá a szín:
-Kezdjük ott, hogy nagyon szép intenzív árnyalat, nem lesz más felkenve, mint ami az üvegen át látszik,
- nagggyon brutál fényes finisht ad
-az ecsettel gyakorlatilag egy húzással ki lehet festeni a körmöt
- nem csíkoz, full egyenletesen terül, pont annyi lakk amennyi kell.
- nagyon gyorsan megszáradt, nem csak az átlátszó, a színes lakk is ez alatt kb. 2-3 percet értek, amikor már hozzá nyúltam és nem ragadt.

Most 1 réteggel konkrétan úgy néz ki a kézfejem, mintha most jöttem volna körmöstől :O
Csillog, egyenletes, intenzív...veszek még más színben is :)

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. október 31.

Van egy nagyon jó Bourjois alapozóm, imádom és pont nem rég hallottam hogy a márka a Chanel kistesója, úgyhogy azt hittem a többi termékük is hasonlóan jó minőségű lesz, ezért választottam aztán két esélyes közül ezt a rúzst (pedig a maybellinet aztán még a kézfejemről sem tudtam letörölni). Egy szinte lila, bordós beütesű szint vettem meg és a sok jó vélemény alalapján kezdem azt gondolni hogy a minőség színspecifikus, és sötét színnel valamit nagyon elcsesztek. Baromi nehéz eldolgozni, ha keveset viszel fel nem lehet eldolgozni tiszta foltos lesz és ha újra rámész szinte felszedi az előző réteget, ha sokat -kb egy teljes aplikátornyit,akkor meg egyenletlen alig lehet eldolgozni. Utána pedig ez a vastag réteg még 5 perc után sem akar megszaradni.. Katasztrófa. Aztán kicsit megnyalom a szám, vagy hozzáérintem az ujjam és már jön is le. Otthon alig fél órát volt rajtam és olyan csúnyán kezdett kopni, hogy megijedtem magamtól a tükörben. Megpróbálom még tesztelgetni de látván ezt a kis fél órás próbát nem tudom mennyire van kedvem élesben így utcára lépni. Csalódott vagyok mert ha más miatt nem is de az ára miatt azért kicsit többet vártam.

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette
2018. április 13.

Igazából baromira nem akartam venni szemhéjpúder palettát, pláne nem nude-ot, mivel már van egy csomó, sőt igazából csak azok vannak, de ez a csillogás, a csomagolása szerelem volt első látásra. Amúgy a csomija ilyen kis olcsó megoldás: ez a szinte kartonpapír, mágnesesen záródós, de illik hozzá és rendesen olyan mintha csillámos körömlakkal-vagy púderrel lenne bevonva. A színek nem túl pigmentáltak, szóval nem tudom hány rétegben kell építeni, hogy intenzív legyen, de szerintem olyat is lehet vele, sőt írja is hogy nedvesen felvíve intenzívebb(azt nem próbáltam még). Jó nagy csillámok vannak benne, én viszont alá szoktam tenni egy alap színt és arra fedő csillámként használom, nekem tetszik, de ahogy már írták nem egy "must have" cucc.

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethicone Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen