Timi92

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2022. február 18.

Fú már nagyon rég meg van, ami egyrészt annak köszönhető, hogy ebből a formulából sokkal kevesebb kell, mint egy folyékony korrektorból, másrészt pedig mivel brutál durva a fedése, így csak ritka vészhelyzetekben használtam. Szem alá nekem sem a kedvencem. Sajnálattal látom, hogy már nem gyártják, láttam valami hasonló tégelyeset, remélem az is ilyen jó, ugyanis ami miatt most nekem újra előkerult, hogy az állandó maszkviselés, hideg idő, orrfújás hatványozottan leszedi az alapozó az orromról, ami még ennek tetejében ki is porosodik és úgy nézek ki mint valami alkesz. Viszont ha reggel ebből teszek egy picit a nózimra már sokkal jobban bírja, de mivel pici, diszkrét, így a mosdóban nap közben egyszer megigazítom és meg is oldotta a problémát, gyakorlatilag egy újlenyomatnyi finom touch up és eltűnt a pirosság, egy folyékony korrektort meg mázgálhatok az orromon fel óráig és akkor sem marad a helyén .

Revolution Pro Foundation Drops

Revolution Pro Foundation Drops
2022. február 9.

Nekem nagyon bejött: Egyrészt nagyon kevés összetevőből áll más alapozókhoz képest és azok is elég szépek, illetve állatkisérlet mentes. Nekem régebbi pattanások miatt mélyebb hegeim vannak és egyenetlen bőrfelszínem, ezekre kifejezetten egy ilyen jellegű alapozót kerestem, ami nem ül meg a pórusokban, szépen el lehet dolgozni, mivel folyékony, nem az vastag, nehéz textúra ami nekem nap végére szinte lepotyogott, ez egész szépen kopik. Nekem nagyon fényesedik a bőröm, így kell púderezni és még így is átfénylik, de nekem ez még a belefér kategória. Elég szép fedése is van. A kiszerelése viszont kicsi, nem a hagyományos 30 ml.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2022. január 23.

Régóta visszatérek ehhez a termékhez, bár mielőtt megújították volna, volt benne valami ami csípte a szemem, ezért nem annyira szerettem használni, de ez már nem áll fenn szerencsére. Esténként zuhanyzásnál ezzel mosom le a sminkem, nekem nagyon szépen leszedi (pláne ha kétszer mosom át vele) ami kis maradvány még van esetleg, azt pedig utána micellás vízzel letörlöm. A megújulás óta nem is habzik annyira, inkább krémes habbal tisztít, ami nagyon jó benne hiszen így kíméletes a bőrrel. Jó, hogy nincs benne illlatanyag és semmi felesleges összetevő, az én arcom nem is húzodik utána. Régebben valahogy olyan műanyag szaga volt, valami nagyon kiérződött rajta, de mióta megváltoztatták az összetevőket ez sincs már. Összességében nyilván vannak jobb termékek, olajból krémes lemosóvá alakuló formulák, amik még kímélesebbek, ápolóbbak, de ennyi pénzért, ilyen könnyű eléréssel ez a termék nekem hiánypótló és egyébként én kicsit úgy vagyok vele, hogy krémekből magasabb hatóanyag tartalmút, minőségibbet választok, de lemosótól amúgy sem várok csodát, csak végezze a dolgát és kárt ne tegyen a bőrömben, szóval nekem ez 5*

1 ÖSSZETEVŐ