Timi92

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. október 31.

Van egy nagyon jó Bourjois alapozóm, imádom és pont nem rég hallottam hogy a márka a Chanel kistesója, úgyhogy azt hittem a többi termékük is hasonlóan jó minőségű lesz, ezért választottam aztán két esélyes közül ezt a rúzst (pedig a maybellinet aztán még a kézfejemről sem tudtam letörölni). Egy szinte lila, bordós beütesű szint vettem meg és a sok jó vélemény alalapján kezdem azt gondolni hogy a minőség színspecifikus, és sötét színnel valamit nagyon elcsesztek. Baromi nehéz eldolgozni, ha keveset viszel fel nem lehet eldolgozni tiszta foltos lesz és ha újra rámész szinte felszedi az előző réteget, ha sokat -kb egy teljes aplikátornyit,akkor meg egyenletlen alig lehet eldolgozni. Utána pedig ez a vastag réteg még 5 perc után sem akar megszaradni.. Katasztrófa. Aztán kicsit megnyalom a szám, vagy hozzáérintem az ujjam és már jön is le. Otthon alig fél órát volt rajtam és olyan csúnyán kezdett kopni, hogy megijedtem magamtól a tükörben. Megpróbálom még tesztelgetni de látván ezt a kis fél órás próbát nem tudom mennyire van kedvem élesben így utcára lépni. Csalódott vagyok mert ha más miatt nem is de az ára miatt azért kicsit többet vártam.

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette

Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette
2018. április 13.

Igazából baromira nem akartam venni szemhéjpúder palettát, pláne nem nude-ot, mivel már van egy csomó, sőt igazából csak azok vannak, de ez a csillogás, a csomagolása szerelem volt első látásra. Amúgy a csomija ilyen kis olcsó megoldás: ez a szinte kartonpapír, mágnesesen záródós, de illik hozzá és rendesen olyan mintha csillámos körömlakkal-vagy púderrel lenne bevonva. A színek nem túl pigmentáltak, szóval nem tudom hány rétegben kell építeni, hogy intenzív legyen, de szerintem olyat is lehet vele, sőt írja is hogy nedvesen felvíve intenzívebb(azt nem próbáltam még). Jó nagy csillámok vannak benne, én viszont alá szoktam tenni egy alap színt és arra fedő csillámként használom, nekem tetszik, de ahogy már írták nem egy "must have" cucc.

Physicians Formula Eye Booster Instant Szempillahosszabbító Szett

Physicians Formula Eye Booster Instant Szempillahosszabbító Szett
2018. április 11.

Sajnos tökéletesen egyet kell értsek az előttem szólóval...Bánatomra megint előtört bennem a kísérletezési vágy, pedig sok csalódás után, megfogadtam hogy kitartok a bevált dolgaim mellett, de most egy youtuber hatására és a márka iránti szimpátiám miatt mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a spirált. Bár mielőtt a kosárba tettem, megszólalt bennem egy hang, hogy ez egy két részből álló szett, ami már önmagában nagy rizikó faktor lehet( macera, hosszabb maga a művelet) de ugyanakkor lehet, hogy pont ezért sokkal jobb is , gondoltam, majd végül megvettem... Na most maga a csomagolás tök igényes és szép és az ötlet sem lenne rossz. A probléma ott kezdődik egy rész, hogy maga a spirál semmi extra, semmi különös, ha csak azt kenem fel, nagyon kevés és itt jön a képbe a "kistesó" amit én a youtube-on egy mikroszálakat tartalmazó valaminek láttam/hallottam és én valami gél állagú dolgot képzeltem el, ehhez képest ez olyan mintha valami gagyi fekete pulcsi sorozatgyártásakor lehullott szöszöket össze gyűjtötték volna és azt töltötték volna ebbe a kis flakonba....KATASZTRÓFA!!!! Ha valaki véletlenül megvette, az mindenképp a szemsminkkel kezdje a sminkjét, ugyanis totál lepotyog és nem is lehet 100%-ban letörölni a bőrről ...Nagyon macerás...1 réteg spirál,1 réteg "szösz" majd még 1 réteg spirál és ha valamit elakarsz érni ezt a folyamatot még minimum egyszer megismételed, mert egyébként a nagy macerával kb nem érsz el semmit...de tényleg még, ha az lenne, hogy nehéz felvinni, de valami nagyon csillivilli végeredményt kapsz, akkor oké, lesz*rom hogy körülményes, de semmi extra, sőt szerintem ilyen ragacsos, póklábas effektus..Nap végére pedig potyog....szóval nagyon csalódott vagyok :(

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethicone Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen