Timibaba27

Regisztráció dátuma: 2012. február 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 19.
Bőrprobléma: -

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2014. január 28.

Amikor akciós volt a Rossmannban akkor vettem 500 ft-ért. Nagyon jól rendbehozza a kiszáradt ajkakat. Viszont tegnap reggel kijött egy herpesz a számon és mivel olvastam itt, hogy arra is jó be is kentem azonnal. Nagyon jól hűsítette az égő herpeszt. Folyamatosan kentem, aztán délután úgy gondoltam, hogy na ez sem segít többet mint a többi krém. Reggel mikor felébredtem és a tükörbe néztem nagyon meglepődtem. Alig látszott a herpesz és már abszolút gyógyúlófázisban van. Most is kenem rendszeresen. Ha így halad holnapra már hűlt helye marad. Szerencsére ritkán jön ki ez a csúfság, de eddig semmi nem hozta helyre már a 3.!! napra. Nagyon örülök, hogy megvettem és most már az eredeti árát sem fogom sajnálni rá ha ez a mostani elfogy.

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2013. október 10.

Célirányosan mentem ma a Douglasba, hogy megillatoljam. Reménykedtem benne, hogy nem fog tetszeni és akkor nem fáj majd érte a szívem, hogy otthagyjam, mert jelen pillanatban nem áll módomba megvenni. Hát egyik szemem sír a másik pedig nevet. Nagyon megtetszett...mit megtetszett...beleszerettem abban a percben, ahogy megéreztem az illatát. Az édes illat ami egyáltalán nem esik át a gejl határokon. Az én bőrömön nagyon is tartós volt. Egyértelműen őszi-téli illat. Szinte már érzem, ahogy kint sétálunk az őszi estén, egy kicsit csíp a hideg és lassan jön az év legizgibb időszaka a karácsony előtti. Közben átjár ez a finom, meleg, édes illat, mintha csak egy kandalló előtt feküdnénk egy puha szőnyegen. Imádom!
Nehéz szívvel hagytam ott, mert most az ára fontosabb dologra kell, de az biztos, hogy hamarosan megszerzem magamnak és nem csak a testem melegíti majd a hatalmas kötött sál, hanem a lelkem is ez az illat.

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. augusztus 27.

Megvettem, mert ezt nem lehetett otthagyni. Annyira finom illata van, hogy kedvem lenne egész nap ezt szagolgatni. Az illata nem érződik sokáig, de amíg fürdök a fürdőszobát bejárja ez a nagyon finom áfonya illat. Azt hiszem a jelenlegi kedvenc grapefruitos tusfürdőt leszorítja az első helyről egy jó darabig. És szerencsére nem limitált.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ