Timicat

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Trend It Up Hydro Stay Silky Serum Alapozó

Trend It Up Hydro Stay Silky Serum Alapozó
2022. március 22.

Hát én már nagyon sok árkategóriás alapozót próbáltam, de eddig nagyjából ez jött be a legjobban. Valahol feldobta az internet és gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Itt is voltak már vélemény róla, ráadásul teljesen jók és nem csalódtam!
Építhető, simán kézzel is fel lehet vinni, könnyen beszívódik és nem hagy száraz foltokat. Mégsem ragyog tőle a fejem. Nem irritál pedig rozaceas bőröm van. Az illatosításnak nem örülök, de ez van. Viszont jó illata van alapvetően. En biztos újra veszem. Plusz pont hogy nagyon világos bőrömhöz jó a legvilágosabb árnyalat.

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Arcpermet

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Arcpermet
2022. február 8.

Az arcszérum és a hidratálója melllé vettem, de igazából plusz hatást nem éreztem ennek használata alatt. Valahogy a bőrömnek lehet már sok volt, a rozaceam sem kedvelte. Felfújva frissítő, bársonyos érzetet hagy és jó az illata, szokásos rózsa.
Nyáron talán jobb lehet reggelente. Nem fogom újra venni sajnos.

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2021. augusztus 28.

Nekem bevált, megszünteti a kellemetlen szagokat viszont ugyan úgy tudok tőle izzadni, így nem durran be a rendszer. Nekem van hogy akár egy hétig kihúzza de ez függ étkezés, hormonok stb-től. Zuhanyzás után használom, én szoktam mellé mentes dezodort is használni de azt csak az illata miatt :) sztem megéri kipróbálni, nem olcsó de aki küzd a szagokkal, segíthet.

Én saját oldalukról rendeltem mert ingyenes szállitás volt, postai levélként érkezett, viszont az első eltűnt és majdnem egy hónapot vártam rá. De normálisan le lehetett velük kommunikálni, küldtek 2 hét után egy újat. Én legközelebb megpróbálom itthon beszerezni.