Timiea

Regisztráció dátuma: 2011. július 26.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 26.
Bőrprobléma: -

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2012. július 1.

A 12-es árnyalat van meg, csodaszép cukorkás rózsaszín :) nem szárad 1 perc alatt az tuti, de azért annyira nem is vészes, 1 rétegben is szépen fed és nálam olyan 3-4 nap a tartóssága fedőlakkal.

Clinique Pore Minimizer Instant Perfector

Clinique Pore Minimizer Instant Perfector
2012. június 23.

A világos árnyalatot vettem meg, alapozót nem használok azóta, csak ezt! Tényleg láthatatlan a fedése, teljesen egybeolvad a bőrrel, kellemes "viselni" :) Azonnal mattítja a bőrömet, alig teszek rá egy kis púdert. Nehezen hittem el,hogy izzadtság és páraálló, de tényleg az :) Nagyon örülök,hogy beruháztam rá, alap kellék lett! Biztosan kipróbálom a többi tág pórusra kifejlesztett Clinique terméket is :)

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel
2012. június 23.

Döbbenet. Soha nem gondoltam volna,hogy egy olcsó Tesco polcról leemelt krémet magamra merek kenni, de megtettem. Ez valami eszméletlen jó! Túlszárnyalt nálam jópár drága krémet... persze fénylik meg csillog, de főképp éjszakára használom.

1 ÖSSZETEVŐ

Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintsűrűségszabályozóként,emulzióstabilizálóként használt segédanyag, valamintcsökkenti a kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét.