timike87

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Kék Lukács At Beauty Basic Éjszakai Krém

Kék Lukács At Beauty Basic Éjszakai Krém
2024. április 3.

Tápláló éjszakai ránctalanító krémet kerestem és a neten bukkantam rá. Egy hete hasznàlom és nagyon elégedett vagyok. Simább, puhább a bőröm, a pirosság is halványodott. Maximálisan hidratál is. A doboza nagyon puritán, de a tartalma kárpótol.

Lady Stella Csipkebogyó Arctej

Lady Stella Csipkebogyó Arctej
2024. január 2.

Le kell, hogy pontozzam. Sok-sok éves használat után nagy csalódás lett ez a termék. A korábbi krémes formula eltűnt, helyette egy híg valami lett, ami kb. már semmire se jó. Nem távolítja el rendesen a sminket, sem a napi szennyeződéseket. Pocsék.

Kb. 10 éve ezt az arctejet használom sminklemosáshoz. Nagyon jól lehozza a vízálló sminket is, sokáig elég egy flakon. Használat után puha, sima a bőröm.

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Creme Universal Nudes Hajfesték
2023. július 7.

5U árnyalatot vettem meg. Ez előtt a szintén 5-ös L'oreal excellence cool creme hajfestékkel volt festve, azzal nagyon elégedett voltam, ezt most az ammóniamentessége miatt próbáltam ki. A színe közel sem olyan lett mint a dobozon, vagy a hátoldalon, sokkal sötétebb, kb. 3-as színmélységű. Viszont pár hajmosással világosodik, szóval nem kell megijedni nagyon. A hajam nagyon sima, puha lett, a balzsamja több alkalomra elég. Lehet, hogy lecserélem a cool creme változatot erre az ammóniamentessége miatt.