timikeke

Regisztráció dátuma: 2012. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal
2019. augusztus 7.

A szemem környékét nekem is csípte, meg egy-két helyen az arcom, de nem volt kibírhatatlan. Én úgy gondolom valóban hidratál, miután levettem nagyon jó érzése volt az arcomnak. Enyhe ragacsos érzést hagyott maga után ami nem zavart. Akciósan vettem 540 forintért a Rossmannban, teljes ára 900 forint, így az itt feltüntetett ár egy kicsit helytelen.

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%

Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic Acid 97%
2019. július 27.

Valóban kisimítja a kisebb ráncokat és enyhíti a pórusok méretét. Hamar felszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Önmagában úgy gondolom kevés, ha csak úgy használja az ember mint egy hidratáló krémet, nem is az a dolga. Azonban hidratáló krém alá használva igen hasznos is tud lenni, sminkelés előtt pláne, főleg ha az embernek vannak szárazabb részei az arcon. Pattanásokat nekem nem okozott, enyhe illata van.

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2019. július 27.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódó hidratáló krémet kerestem nyárra, vízhiányos, érzékeny, pattanásra hajlamos arcomnak: ez a termék pont ilyen. Hamar felszívódik, puha lesz tőle a bőröm és hűsítő érzést ad. Sajnos azonban abba kellett hagynom a használatát mert a homlokomon kisebb-nagyobb pattanásokat okozott, az arcom szárazabb részeit nem hidratálta eléggé. El fogom használni testápolóként. Mindemellett úgy gondolom ez egy remek termék, de akik az arcukra szeretnék használni hidratálóként és száraz, pattanásokra hajlamosabb bőrrel rendelkeznek, talán más termék után kell nézniük.

2 ÖSSZETEVŐ

Acetylated Sucrose Distearate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen