timilla

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

The Body Shop Japanese Camellia Body Cream

The Body Shop Japanese Camellia Body Cream
2018. december 5.

Hónapok óta csorgattam a nyálam utána, de egyszerűen annyira drágának találtam, hogy nem vettem meg. Aztán, hál' istennek, elérkezett a BF, amikor példátlan, 40%-os engedménnyel lehetett megvenni, el sem akartam hinni! Most a fürdőszobám egyik legféltettebb kincse. Mámorító az illata, nagyon tartós, tényleg parfümöt is helyettesít, és szuper az ápoló hatása. Más az állaga, mint a TBS testvajaknak, engem leginkább egy jó minőségű mascarponéra emlékeztet a textúrája, habos és kemény egyszerre. Télen rettentő száraz a bőröm, de nagyon szuperül rendben tartja, gyorsan beszívódik, és estig puha, komfortos érzetet biztosít.

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal

Yves Rocher Arctisztító Krém Tápláló Olajokkal
2018. november 26.

Olajos állagú lemosóban nekem a Clinique TTDO balzsama az etalon, azt semmi sem tudta überelni eddig, még a borsos ára ellenére sem. Ettől függetlenül azért kutatok olcsóbb alternatívák után, így keltette fel az érdeklődésemet ez az arctisztító. Illata nincs, könnyen eloszlatható állagú, kellemes vele átmasszírozni az arcomat, nem kell nyúzni a bőrömet, és nem is ragacsos állagú. A lemosásnál sajnos nem alakul emulzióvá, mint a Clinique, így egy ideig löttyintgettem a vizet az arcomra, míg rájöttem, hogy teljesen nem lehet lemosni. Azután letapogattam a nedvességet a bőrömről egy törölközővel, mert kíváncsi voltam, mennyire hagy réteget maga után, de meglepetésemre csak finom, puha tapintásúvá vált az arcom, semmi olajos réteget nem tapasztaltam, és egyáltalán nem húzódott a bőröm. Micellás vattával azért még átmentem az arcomon, és hát nem volt tökéletes a sminkeltávolítás, de tényleg csak minimális volt a maradék. Nagyon elégedett vagyok vele, azt hiszem, hosszabb távra betárazom a TTDO mellé.

Ava Kollagén Bőrfeszesítő Ampulla

Ava Kollagén Bőrfeszesítő Ampulla
2018. november 14.

Előre kell bocsátanom, hogy nem hiszem, a kívülről bevitt kollagén bármilyen módon is serkenti a saját kollagéntermelést, és nem is ezért vettem meg ezt a kis szérumot. Nagyon biztató volt, amit a kolléganők itt írtak a hidratáló-bőrsimító hatásáról, ezért mertem megkockáztatni a súlyos 1300 forintot. :) Nehezen ment a beszerzése, de most már pár napja használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Színtelen, nem nagyon folyós szérum, enyhe, kicsit enyves illattal (tuti van benne kollagén! :D). Nagyon könnyen eloszlatható, és az én érett, kombó bőröm azonnal beissza. Bátran mehet a szem köré is, nem irritál (legalábbis engem nem). Nagyon jól használható rétegzős rutinban, én reggel és este is vele kezdem a kenegetést. Kipróbáltam este, hogy fél óráig nem kentem utána semmit, és egyáltalán nem húzódott a bőröm, így egy nagyon fontos tesztet állt ki nálam, amin pl. a hialuronos szérumok folyton megbuknak. A kollagéntermelés fokozására továbbra is a 0.05% tretinoint fogom használni, de a folyton vízhiányos bőrömnek újabb kis gyöngyszemet találtam ebben a szérumban.

2 ÖSSZETEVŐ